מארק הופוס, הסולן של להקת הרוק בלינק-182 הודיע אתמול שהוא חולה בסרטן. הזמר בן ה-49 שיתף את מעריציו בהודעה העצובה באמצעות סטורי בחשבון האינסטגרם שלו כשהוא יושב על מיטה בבית חולים.

"כן, שלום, טיפול אחד נגד סרטן בבקשה", כתב הזמר בשביל להקליל את האווירה אך התחרט מהר מאוד ומחק את הסטורי כמה דקות לאחר מכן. מעריצי הלהקה המושבעים כמובן הספיקו לצלם מסך, והדרך משם אל שאר הרשתות החברתיות הייתה מהירה מאוד.

כעבור כמה שעות הופוס אישר את החדשות בטוויטר וכתב: "בשלושת החודשים האחרונים אני עובר טיפולי כימותרפיה נגד סרטן. אני חולה, זה מבאס ואני מפחד - אבל באותו הזמן מרגיש מבורך כי אני נמצא עם רופאים, משפחה וחברים מדהימים שעוזרים לי לעבור את זה".

בשביל למנוע הצפה של שאלות מצד המעריצים הופוס שיתף באופן מפורט על מצבו: "אני עומד בפני חודשים של טיפולים, אבל מנסה להישאר מלא תקווה וחיובי. אני לא יכול לחכות שאהיה כבר נקי מסרטן ולראות את כולכם בהופעה בתקווה בעתיד הקרוב. אוהב את כולכם!".

בלינק-182 הוקמה בשנת 1992 והפכה להיות אחת הלהקות הבולטות בתקופת השיא של ערוץ MTV. השילוב המוזיקלי שלהם בין פופ לפאנק גרם להם להפוך לאהובים במיוחד, עד כדי כך שהם מכרו למעלה מ-50 מיליון אלבומים בכל לעולם, ואחד מהרגעים התרבותיים הזכורים ביותר של הלהקה הוא כמובן הקליפ של השיר "What’s My Age Again?", במהלכו שלושת מייסדי הלהקה רצו בעירום ברחוב.