אלבום הבכורה של אביצ'י יצא ב-2013, וכנראה שכמות ההצלחה של להיטים כמו "Wake Me Up"', "Hey Brother", ו-"Addicted To You" וכמות ההופעות שהוא טחן מאז התישו אותו: הכוכב השבדי, שאמור להגיע לישראל ב-22.7, יצא בהודעה דרמטית ומרגשת באתר הרשמי שלו. בהודעה, האמן האלקטרוני הכריז שלא יופיע יותר אחרי הסיבוב הנוכחי שיסתיים באוגוסט:

עוד ב-mako מוזיקה:

"הדרך שלי הייתה מלאה בהצלחה אבל היו בה גם מהמורות. התבגרתי בזמן שצמחתי כאמן, למדתי להכיר את עצמי יותר טוב ולהבין שיש כל כך הרבה דברים שאני רוצה לעשות עם החיים שלי. אני מתעניין מאוד בתחומים שונים אבל יש כל כך מעט זמן לחקור אותם. לפני שבועיים, לקחתי את הזמן לטייל בארצות הברית עם החברים והצוות שלי, רק כדי להתבונן ולחשוב על דברים בדרך חדשה. זה ממש עזר לי להבין שאני צריך לעשות את השינוי שאני נאבק איתו בזמן האחרון. הבחירות שלי והקריירה שלי אף פעם לא היו מונעות מדברים חומריים, למרות שאני אסיר תודה על כל ההזדמנויות והמותרות שההצלחה שלי איפשרה לי. אני יודע שאני בר מזל להיות מסוגל לטייל בכל העולם ולהופיע, אבל נותר לי מעט מדי זמן כדי לחיות כמו אדם אמיתי".

מפיקי המופע בישראל, קבוצת זאפה, מסרו שהם קיבלו בטלפון אישור מהנהלתו של אביצ'י שהביקור יתקיים כמתוכנן - מה שהופך את הופעתו בישראל של אביצ'י לאחת מהופעותיו האחרונות. אם עוד לא התארגנתם על כרטיס, המכירה נמצאת בעיצומה ואפשר להשיג כרטיסים כאן.