הבריטים מפורסמים בהומור האירוני שלהם, והנה עוד הוכחה משעשעת: הומור בריטי: מיק ג'אגר, סולן "הרולינג סטונס", מככב בסרטון פרומו משעשע לאיחוד של חבורת "מונטי פייטון", שמופיעה השבוע באולם ה-02 בלונדון בסדרה של הופעות.

בסרטון יושב ג'אגר עם המתופף של "הסטונס" צ'ארלי ווטס וצופה בכדורגל (כנראה מהמונדיאל בברזיל). במהלך הצפייה נכנס איש הפקה של הלהקה ומדבר עם ג'אגר על התאורה בהופעה. ואז מגלה ג'אגר שהתאורן של "הרולינג סטונס" נסע לעבוד בהפקה של "מונטי פייטון".

"מונטי פייטון"? שואל ג'אגר, ואומר עליהם את כל הדברים שבדרך כלל אומרים על "הרולינג סטונס": "הם עדיין פעילים? מי רוצה לראות את זה שוב? זה היה מצליק בשנות ה-60'". איש ההפקה אומר לו שהכרטיסים למופע הראשון נמכרו כולם ב-40 שניות. "הם בטח עושים את זה בשביל הכסף, זה מדהים", ממשיך ג'אגר, "אבל הם עדיין חבורה של זקנים מקומטים, שמנסים לחיות מחדש את נעוריהם ולעשות הרבה כסף. אני מתכוון, הטוב ביותר מביניהם מת לפני שנים".כ

כאמור, הדברים של ג'אגר מתאימים לתיאור של "מונטי פייטון", כפי שהם מתאימים לתיאור של ה"רולנג סטונס" ולמה שהמבקרים נוהגים לומר עליהם, כך שהתוצאה כאמור משעשעת. כשהוא אומר "איבדו את הטוב ביותר שלהם", ג'אגר מתכוון כמובן לבריאן ג'ונס מהסטונס ולגרהאם צ'פמן מ"פייטון".

רוקד ברחובות עם דיוויד בואי

ואם כבר מיק ג'אגר, איך אפשר בלי הסרטון הזה שהתגלה לאחרונה, ובו מצולמים ג'אגר ודיוויד בואי בשנת 1985 כשהם רוקדים במשך 57 שניות קטעי ריקוד שנראים הזויים לגמרי. מדובר בקטעים מקליפ שהשניים צילמו לגרסה שלהם לקלאסיקה "Dancing in the Street" (במקור של של מרתה והואנדליס משנת 1964). מה שהופך מאת הוידיאו למצחיק הוא הרמיקס השקט שלו, בלי השיר ברקע, כשרק הנעליים שלהם, השריקות והקולות הטבעיים מהתנועות שהם מבצעים נשמעים ברקע.