בואו נגיד שזה לא הקליפ לו ציפינו מסלינה גומז. אחרי ההצלחה הבינונית של שני הסינגלים האחרונים "Bad Liar" ו-"Fetish", שיתוף הפעולה החדש עם מרשמלו, "Wolves", הוא ניסיון די מוצלח להחזיר אותה למסלול. אבל במקום לקדם אותו עם קליפ מושקע בטירוף, היא בחרה להעלות סרטון שמתעד את שיחת הוידאו שלה ושל המפיק המוזיקלי. בכל מקרה, יש לה סיבה מצוינת לחייך לאורך כל הסרטון בן 4 הדקות, אחרי חידוש היחסים עם האקס ג'סטין ביבר.

בשנים האחרונות התרגלנו לקבל סרטון ליריקס לפני שחרור הקליפ הרשמי מהזמר, אבל סלינה החליטה לשנות את כללי המשחק. ביחד עם הסינגל עצמו, היא הוציאה פרומו (שלא קורה בו הרבה), וזמן קצר אחריו היא שחררה את הוידאו הזה. חוץ מלראות את סלינה בפוזות סקסיות בחלוק, המעריצים מקבלים פה סיור מרתק בביתה הענק.

We don’t want to jump to any conclusions, but it looks like #Jelena is back y’all ..  #JustinBieber #SelenaGomez #CoupleGoals | : @etcanada

A post shared by Universal Music Canada (@umusic) on

הוידאו לשיר הרומנטי הזה, שוחרר באותו השבוע בו ג'סטין וסלינה חזרו זה אל זו. מקורב לביבר סיפר: "השניים חידשו את הקשר ביניהם אחרי שנים של נתק וחזרו לצאת לדייטים. הם לא מתכננים להצהיר על כך באופן רשמי לפחות בנתיים, מאחר וסלינה לא רוצה למהר להגדרות זמן כל כך קצר אחרי הפרידה שלה מדה וויקנד. נכון לעכשיו זה מספיק להם".