ברנדון פלאוורס סולן הקילרז (צילום: Jim Dyson, GettyImages IL)
"מצטער, הלך לי הגרון". ברנדון פלאוורס | צילום: Jim Dyson, GettyImages IL

ברנדון פלאוורס, סולן להקת "הקילרס", ירד מהבמה ב"מנצ'סטר ארינה" אחרי ארבעה שירים בלבד והשאיר אלפי מעריצים של הלהקה מאוכזבים. להקת הרוק-פופ האמריקנית נאלצה לנטוש את הבמה זמן קצר אחרי תחילת ההופעה, שכל הכרטיסים אליה נמכרו.

"הקילרס", שיצאו לסיבוב הופעות בעקבות אלבומם החדש "Battle Born", פתחו את המופע היטב עם השיר "Mr Brightside" ונראה היה שלמעריציהם במנצ'סטר צפויה חוויית רוקנ'רול מהנה. אבל אחרי השיר השלישי "Smile Like You Mean It" ברנדון פלאוורס הסולן אמר: "הלך לי הקול, יש לי תרופה סינית מיוחדת שאני צריך לשתות". "הקילרז" החלו לנגן את השיר הרביעי, אבל פלאוורס לא הצליח לשיר את רובו והודיע לחברי הלהקה האחרים שהוא לא יכול להמשיך.

פלאוורס אמר למעריצים הבריטים המבואסים: "איבדתי את הקול שלי, הלך לי הגרון, ואני לא יכול להמשיך. אני מצטער. אין לי עוד מה להגיד על זה". הלהקה ירדה מהבמה, ואחרי מספר דקות עלה דובר מטעמה והודיע לקהל שהמופע מבוטל ושרוכשי הכרטיסים יקבלו כספם בחזרה. הקהל הגיב היטב, וקיבל את הודעת הביטול בשקט יחסי. המעריצים מחאו כפיים והתפזרו הביתה בשקט, סיפרו עדי ראייה שנכחו בהופעה לדיילי מייל הבריטי.

"הקילרס" ביטלו את ההופעה השניה שנקבעה להם במנצ'סטר לאמש (רביעי) והלהקה צייצה בטוויטר: "מנצ'סטר, התחלנו משהו שלא הצלחנו לסיים ואנחנו כל כך מצטערים. אנחנו עובדים על תאריכים חדשים להופעות אצלכם".

>> הבת של בון ג'ובי נעצרה על הירואין, מדונה ו-Psy ב"גאנגם סטייל"