בראיון שהעניקה לאחרונה בפודקאסט "The Truth Flirts", הזמרת מלאני בי (44) סיפרה על החשש לחזור לעולם הדייטים, אבל התעקשה שהיא אינה מצטערת על מערכות היחסים הקודמות שלה. זאת למרות הנישואים לבעלה לשעבר, סטיבן בלפונטה, שלטענתה התעלל בה במשך תקופה ממושכת.

"הרעיון של דייטים די מפחיד אותי. הדייטים שהיו לי לא הפכו לאסונות מכיוון שזה תמיד היה חבר של חבר או מתוך המעגל של הידוענים", חברת הספייס גירלז סיפרה במהלך השידור, "תמיד הרגשתי די בנוח ותמיד חשתי כבוד (מהצד השני). עד כה זה היה טוב, אבל אני רווקה עכשיו ולא יודעת אם זה ימשיך כך".

View this post on Instagram

AD | Badoo you love me hosting the new podcast, The Truth Flirts? Well then today's your lucky day! The latest episode ‘Single Parents Alone Together’ with @officialjamelia and @solo.mamma is live now, so tune in now @BadooUK #DateHonestly #nofilter #brutallyhonest

A post shared by Scary Spice Mel b (@officialmelb) on

בהמשך הראיון מלאני חזרה למערכת היחסים שלה עם בלפונטה, ממנו התגרשה ב-2017. בין היתר היא אמרה שסבלה באותה תקופה מ"התעללות רגשית ופיזית". למרות זאת היא סיפרה שאינה מתחרטת על נישואיה לבלפונטה מכיוון שאיתו הביאה לעולם את בתה השלישית, מדיסון בראון בת ה-8.