לואי טומלינסון שחרר בסוף השבוע האחרון את אלבום הבכורה שלו "Walls" - ארבע שנים אחרי הפירוק של וואן דיירקשן.

לכבוד צאת האלבום החדש, הגיע טומלינסון להתארח בתחילת השבוע בתכנית הבוקר של דן ווקר ולואיז מינצ'ין שמשודרת מדי יום ברשת הטלוויזיה הבריטית BBC. אלא שהראיון, שמבחינתו של הזמר היה אמור להתעסק בצאת אלבומו החדש, גלש מהר מאוד לכיוונים אחרים לגמרי.

וכך, במהלך הראיון, במקום לשים דגש על המוזיקה החדשה והאלבום הטרי, צמד המנחים בחר להתמקד במוות של אמו ואחותו - דבר שגרר תגובה זועמת מצד הזמר.

הטרגדיות בחייו של של טומלינסון החלו עם מותו של אמו ב-2016 אחרי מאבק ממושך במחלת הלוקמיה, וכשנתיים לאחר מכן הלכה לעולמה גם אחותו הקטנה כתוצאה ממנת יתר של סמים.

בפוסט ששיתף לואי לאחר שידור הראיון, הוא מתח ביקורת על התנהלות המנחים וכתב: "אין סיכוי שאגיע לשם פעם נוספת. תודה לכל המעריצים שלי על התמיכה". מנגד, מטעם רשת השידור הפופולרית נמסר כי "רצינו להתייחס לכל נושא בחייו של לואי שהשפיע על יצירת האלבום - וניסינו לעשות זאת בצורה הוגנת".

ההתנגחות בין הזמר לרשת המשיכה לאחר מכן גם בטוויטר, שם כתב חבר וואן דיירקשן לשעבר למנחה דן ווקר: "עצבן אותי שהמשכתם לשאול על העצב שלי מבלי להתחשב בכמה זה קשה לאבד שני אנשים כל כך קרובים. בסך הכל ביקשתי שתכבדו את ההחלטה שלי לא לדבר בראיון על משהו כה כואב. זה הכל".

כך או כך, נראה שהזמר הצעיר לא צפוי לשוב בקרוב לאולפן של תכנית הבוקר הבריטית, ובמקום זה יעדיף לקדם את המוזיקה החדשה שלו רחוק מעיני המצלמות באולפן והטרגדיות הקשות בחייו.