אחרי שנים של שמועות ועשרות הכרזות, אריאנה גרנדה וג'סטין ביבר הוציאו הבוקר את שיתוף הפעולה הרשמי הראשון שלהם - “Stuck With U”.

את הדואט הקליטו שני הכוכבים, שהיו גם שותפים בכתיבה ובלחן שלו, במהלך תקופת הסגר מבתיהם, ואת ההכנסות שיגיעו מהשיר הם מתכוונים לתרום למשפחות שנפגעו מנגיף הקורונה ולצוותים רפואיים.

לצד השיר החדש עלה לרשת גם קליפ, שכולל קטעי וידאו שצילמו מעריצים וכוכבים אחרים. בין היתר ניתן לראות שם את קיילי וקנדל ג'נר, גווינת' פלטרו, צ'אנס דה ראפר, מייקל בובלה, אשטון קוצ'ר, מילה קוניס, ג'יידן סמית' וכמובן היילי ביבר - אשתו של ג'סטין.

לקראת סוף הקליפ מוצג קטע שצולם בביתה של אריאנה, שם ניתן לראות אותה רוקדת עם בן זוגה החדש, סוכן הנדל"ן דלטון גומז. השניים החלו לצאת בתחילת השנה והצליחו לשמור על מערכת היחסים הרחק מעיני התקשורת במשך תקופה ממושכת, ולפי דיווחים של אתרי הרכילות, בני הזוג העבירו את השבועות האחרונים יחד בביתה של הכוכבת, בעקבות הסגר שהוטל בארצות הברית.

בפוסט שהעלתה לאינסטגרם לאחר חשיפת השיר, כתבה גרנדה: "אני לא מסוגלת לתאר כמה אני שמחה שחיכינו כל כך הרבה זמן בשביל הדבר הזה. הרגע הזה באמת נותן משמעות הרבה יותר גדולה (לדואט) ממה שהוא יכול היה אי פעם לקבל אם זה היה קורה בדרך אחרת או עם שיר אחר. זאת הגשמת חלום להשתמש בקולות שלנו עבור פרויקט שכזה ולעבוד ביחד על נושא כל כך חשוב. אני באמת אוהבת את השיר הזה".

View this post on Instagram

tonight ! #stuckwithu i can’t fully articulate ……… howwwww happy i am that we waited this long to do this (the duet thing). this moment really means so much more than it ever could have if it had happened any other way or if it had been any other song. being able to lend our voices to this project and collaborating on this has been so fulfilling and i really just love this song so much. grateful to be doing this with my friend and also just wanted to express an enormous thank u to all of the brilliant creatives who worked on this song @freddywexler @gianstone @iamwhitphillips @skylerstonestreet as well as Universal and all of our streaming partners for waiving their fees and really stepping up in support of this greater cause @1strcf , and of course scooter and allison for working so hard to put it all together. my heart is seriously so full. we’re so close and i cant wait for u all to hear #stuckwithu in a few hours ! love u

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

"אני אסירת תודה שיכולתי לעשות את זה עם החבר הטוב שלי (ג'סטין) ואני רוצה להודות לכל האנשים המדהימים שעבדו איתנו (על השיר)", המשיכה גרנדה שבאותו פוסט הודתה גם לסקוטר בראון, איש העסקים והמנהל האישי שלה ושל ביבר, שככל הנראה שיחק תפקיד חשוב בחיבור בין שני הכוכבים ובהגשמת הפרויקט.