23:59: כן!!! נדב גדג' והנבחרת הישראלית בגמר!!!
 
23:58: התוצאות הגיעו, ואלו הנבחרות שבגמר: ליטא, פולין, סלובניה, שוודיה, נורווגיה, מונטנגרו, קפריסין, אזרבייג'ן, לטביה, ו.... האם זה יהיה נדב גדג'? 
 
23:40: ההצבעה נסגרה! קונצ'יטה מחזקת את המתמודדים ומציעה להם להיות אמיצים, או לשתות משהו - היא כבר שתתה. בעוד דקות ספורות נדע מי עולה לגמר האירוויזיון 2015. בינתיים, תראו את החבר'ה הישראלים מעבירים את הציפייה בהמון אושר:
 
23:24: זהו, כל הנבחרות לחצי גמר זה עלו לבמה והראו מה יש להן להציע. הגיע זמן ההצבעות! תוכלו להשפיע במספר 5000 ולסמס עבור הנבחרת שלכם. מצביעים לא יכולים להצביע עבור המתמודד המקומי שלהם, לצערנו הרב, אז מי המקום השני שלכם?
 
23:20: מה קרה לבמת חצי הגמר הרגע? אחרי ביצוע מנומנם של נבחרת קפריסין עם מתמודד שהזכיר לנו את אוהד שרגאי ביום חלש, עלתה לבמה בחורה סלובנית הזויה עם אוזניות על הראש ונשמעה מצוננת בליווי רקדן הזוי לא פחות. 
 
23:11: והנה נחתה המתחרה הראויה הראשונה לנבחרת הישראלית. נבחרת שוודיה ובראשה הזמר מאנס זלמרלו סיפקה ביצוע מעולה לשיר טוב, בליווי וידאו-ארט ברמה גבוהה. אחריה הגיעה נבחרת שווייץ עם הזמרת מלאני רנה, שאמנם ממשיכה את הקו האובר-דרמטי אך לפחות בליווי הפקה ראויה וביכולות קוליות מרשימות. 
 
23:00: מה נסגר עם כל הפאתוס הזה? הדרמטיות המוגזמת מלווה את הערב לכל אורכו, והופכת את ההופעה של הגולדן בוי הישראלי למרענן הרשמי של הערב. גם אזרבייג'ן ואיסלנד הצטרפה לקו הכללי המשעמם הזה, כשאיסלנד גם לא חוסכת בזיופים.
 
22:53: לבמה עולה נציגת לטביה, שנשמעת מעט כמו FKAtwigs, ועושה עבודה לא רעה בכלל. האם הערב בדיוק מתחיל להתחמם? 
 
22:49: נדב גדג' והנבחרת הישראלית עלו לבמה וירדו תוך שלוש דקות כמובטח בשיר. אין ספק שההופעה הישראלית היתה המוצלחת והמרקידה ביותר עד כה, והקהל הגיב בהתאם. עכשיו נשאר רק לראות האם הקהל בבית והשופטים יגיבו כפי שהיינו רוצים, ומה יגיע בהמשך הערב. 
 
דקות ספורות אחרי ההופעה אפשר לראות אותה כבר ביוטיוב:
 
אין תמונה
רמה אחת מעל כולם. נדב גדג' על במת חצי הגמר
אין תמונה
זהב ישראלי על הבמה בווינה
 
22:40: אנחנו ממש רגע לפני עליית הנבחרת הישראלית לבמה, ובינתיים לנדב אין שום בעיה נראית לעין או לאוזן לעלות לגמר. הנבחרות האחרות מתאמצות ומפגינות המון פאתוס. האם בתחרות הזו יאהבו את נדב וההרמות המזרח-תיכוניות?
 
22:20: הייתכן שנבחרת סן מארינו גנבה את שירה המיתולוגי של שרית חדד, "Light a Candle"? השיר של הנבחרת הצעירה נקרא "Chain of Light", וחוזר על השורה "light a candle" כאילו היתה זו שנת 2002. הנבחרת הבאה: מונטנגרו.
 
22:15: הנבחרת הראשונה עלתה לבמה, והיא הנבחרת של ליטא. בראשה עומדים הזוג מוניקה וויידס, עם השיר "This Time". אחריהם עלתה אירלנד לבצע בלדה מתקתקה. לזמרת קוראים מולי סטרלינג ולשיר שלה קוראים "Playing with Numbers". בינתיים נראה שלישראל אין תחרות קשה כל כך.
אין תמונה
הנבחרת כאן, ובינתיים אין ממה לחשוש.
 
22:05: המנחות מרים, אליס וארבלה פתחו את הערב וקיבלו את פני כל הנבחרות. לצידן קונצ'יטה וורסט מנחה הישר מחדר האמנים, "החדר הירוק". בין המתמודדים הערב: שוודיה, שוויץ, סלובניה, אירלנד וכמובן - ישראל. ההצבעה הערב מתחלקת חצי-חצי בין השופטים למצביעים בבית, אז הכינו את העכברים.
אין תמונה
מנחות הערב
אין תמונה
הנה קונצ'יטה!
 
22:00: תחרות האירוויזיון נפתחה בווינה, ובקרוב תגיע שעתו של נדב גדג' לביצוע שירו המתמודד, "Golden Boy", איתו ינסה גדג' להביא את ישראל לגמר שיתקיים במוצאי שבת. גדג' יעלה לבמה עם שלושה רקדנים ושני זמרי ליווי, השיר הישראלי הוא שיר מספר 9 מתוך 17 שירים סך הכל.  
 
אירוויזיון 2015: יוון ורוסיה בגמר, הולנד בחוץ
 
נדב גדג', אלו המתחרים שלך באירוויזיון. נעים מאוד