אמש דווח כי הכדורסלן קווין דוראנט נמצא חיובי לנגיף הקורונה, ומתברר שבשבועות האחרונים שחקן ה-NBA נצפה במהלך מפגשים חברתיים במקומות ציבוריים יחד עם כמה ממקורביו, ביניהם הראפר דרייק - דבר שעורר בהלה רבה בקרב המעריצים.

לפני כשבוע הופצו ברשתות החברתיות תמונות של דרייק וקווין מבילוי לילי שקיימו ב-10.3, ובתמונות ניתן לראות אותם צופים יחד במשחק כדורסל שנערך בין הברוקלין נטס (הקבוצה בה קווין משחק) ללוס אנג'לס לייקרס. לאחר מכן הראפר וחברו הטוב ישבו במסעדה בשם "נייס גאי" שממוקמת בהוליווד.

בעקבות הדיווחים על מצבו הרפואי של קווין, מעריצים של דרייק דרשו מהראפר לעבור בדיקה גם הוא, ולמרות שטרם נודע מתי שחקן הכדורסל נדבק בנגיף וממי - רבים מאמינים שהקרבה בינו לבין דרייק הובילה להדבקתו של הראפר בווירוס.

יממה לפני שפורסם שקווין נדבק בנגיף הקורונה, דרייק נכנס להסגר בביתו שבעיר טורונטו שבקנדה, משם שיתף תמונה שלו דרך הסטורי. לאותו פוסט הוא הוסיף את הכיתוב: "החיים שלי, מי יודע לכמה זמן".

נכון להיום (רביעי) הראפר טרם הגיב לסערה בקרב מעריציו סביב הדבקתו האפשרית, וכולם מחכים לשמוע אתל הבשורה האם הוא נדבק בנגיף או הצליח להימנע ממנו.