מאז שפרסמה את הפוסט הביקורתי שלה בסוף השבוע האחרון, לנה דל ריי סופגת אש מכל כיוון אפשרי. חלק מאלו שקראו את דבריה האשימו את הזמרת בגזענות והצביעו על כך שרוב הנשים שהיא ציינה בפוסט שלה שחורות.

בעקבות המתקפה הבלתי פוסקת עליה ברשתות החברתיות, הזמרת העלתה השבוע סרטון בן 6 דקות, בו היא מתייחסת לתגובות החריפות נגדה ומבהירה את כוונותיה האמיתיות מאחורי אותו פוסט שעורר את זעמם של אלפים

"אני לא רוצה להמשיך להתעסק בפוסט ההוא, אבל עליי להזכיר לכם שאותו פוסט, ההצהרה האישית היחידה שאי פעם כתבתי, עסק בצורך להיות יותר רגישים בתוך התנועה הפמיניסטית. כשהזכרתי נשים שנראות כמוני, לא התכוונתי ללבנות כמוני, אלא לאלו שאנשים לא מאמינים להן", כתבה לנה.

"הנשים שהזכרתי שרות על ריקודים בשביל כסף או מה שזה לא יהיה, דברים שאני שרתי וסיפרתי עליהם במשך 13 שנים. הן החברות שלי, השותפות שלי וחלק מהדור שלי. ההבדל הוא שכשאני עולה על העמוד אנשים קוראים לי זונה, וכשאחרות עולות על העמוד זו אמנות", המשיכה לנה, "התרבות שלנו חולנית והעובדה שמנסים להפוך את הפוסט שלי למלחמת גזע, זה ממש נורא".

"אני מאוד חזקה. אתם יכולים לקרוא לי איך שאתם רוצים. אני מצטערת שלא ציינתי 100% נשים לבנות ברשימת הזמרות שאני מעריצה. זה באמת אומר יותר עליכם מאשר עליי. מה שמעניין זה שבפעם הראשונה שהחלטתי לספר לכם משהו על חיי, 200 אלף תגובות פוגעניות נכתבו עליי. מספר הטלפון שלי הודלף ואני קיבלתי הודעות כמו "את פאקינג כלבה לבנה". זה לא הולך לעצור אותי. אני לא האויב ואני בהחלט לא גזענית".