מדונה בוומבלי. 20 ספטמבר 08 - 7 (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
כנראה יקרה מדי. מדונה | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

המפיק שוקי וייס מכחיש הבוקר את הדיווחים על הופעה צפויה של מדונה בישראל בתחילת ספטמבר, ואף הביע כעס על מה שהוא מכנה "פרסומים לא אחראיים".

"הרי רק לפני כמה ימים שודרה בחדשות כתבה, בעקבות המופע של 'דפש מוד', שהסבירה עד כמה קשה לכסות את העלויות הכלכליות של מופעים בסדר גודל כזה בישראל גם אם כל הכרטיסים נמכרים", טוען וייס. "מקרה מדונה צוין כבר אז כדוגמה להפקה שאין סיכוי לעמוד בעלויות שלה. גם על 'דפש מוד', מופע שללא ספק היה הצלחה גדולה, הרווחנו הרבה פחות ממה שהתקשורת נוטה לתאר.

"צפיתי במופע של מדונה בחו"ל, והעלויות שלו גדולות בהרבה מזה של 'דפש מוד', והעובדה הפשוטה היא שאין דרך להעלות הפקה כזו בארץ ולצאת ברווח גם עם עזרה של ספונסרים. צר לי, אבל זה המצב. אני יודע שמדונה אוהבת מאד את ישראל, ואם תחליט להגיע הנה פעם נוספת לביקור פרטי בחגים וללמוד קבלה זו כמובן החלטה שלה".

-את סיבוב ההופעות של מדונה מפיק קונצרן "Live nation", איתו שיתפת פעולה בהפקת המופע של דפש מוד. ציינת שיש מגעים על הבאת שמות גדולים נוספים לארץ. האם זה המקור לשמועות?
"מדונה ודפש מוד הם אכן שני אמנים שאותו גוף אחראי להפקת המופעים שלהם, ונציגי הארגון שהו בארץ במהלך ההכנות למופע הלהקה והתרשמו עמוקות מהיכולות של הצוות המקומי לנהל ולתפעל אירוע בסדר גודל כזה. מה שפותח עוד הזדמנויות למגעים עתידיים עם שמות מובילים. זה לא משנה את העובדה שבמקרה מדונה הפרויקט פשוט יקר מדי. בשלב זה, אני לא רואה דרך להביא אותה להופעה בארץ".

בשנה שעברה הניב הטור העולמי של מדונה רווחים של כ-300 מיליון דולר. בעקבות דרישה של הקהל ברחבי העולם החליטה מדונה להחזיר את המופע אל הבמות גם השנה, למרות ביקורות לא מחמיאות.

עוד במוזיקה היום:

שירי מימון והראפר אורטגה בשיר "תמשיך ללכת"

הקליפ החדש של ליאור נרקיס "מתוקה"

אמיר דדון בסינגל הבכורה "חלל"

האם ג'יי-לו עושה קאמבק? וגם קליפ של U2 שצולם במרוקו - במדור "הבאסטה"

אייל גולן שר "מטורף"

"נערות ריינס" בהשמעת בכורה

רותם צור בהשמעת בכורה