קצת יותר מעשרה ימים אחרי שהשיקה את העידן החדש בחייה, בילי אייליש ממשיכה לעורר סערות סביב השיר (ובעיקר הקליפ) החדש שלה "Lost Cause", שצולם כזכור בווילה ענקית עם כמה מחברותיה הטובות כשהן לבושות בפיג'מות רחבות, אוכלות חטיפים, זורקות חיצים (על מטרה שכתוב עליה "גברים") ומשחקות במשחקי חברה.

אז מה עכשיו? בסוף השבוע האחרון בילי הפתיעה את מעריציה כששיתפה אותם בצילומים נוספים מהסט בו הצטלם הקליפ - רק שהפעם היא גם צירפה לתמונה כיתוב שהצליח לבלבל את מעריציה ועוד לא מעט אנשים: "אני אוהבת בנות", כתבה אייליש בצמוד לתמונות, ומפה כדור השלג שהתלבט אם היא יצאה מהארון או סתם הרימה לעצמה ולחברות שלה התחיל להתגלגל ולא עצר.

View this post on Instagram

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

"אני מקווה שזה אומר שיצאת מהארון כי אני מאוהבת בך כל חיי", הגיבה לך אחת העוקבות שלה בזמן שאושיית הרשת הבריטית אייבי רוברטס כתבה: "גם אני!". אגב, בתמונות עצמן ניתן לראות היטב את השינוי שעבר על בילי מאז תחילת דרכה בימים בהם האווירה סביבה הייתה יותר "דארקית" לצד הבגדים הרחבים עליהם הקפידה בעבר - ועכשיו נראה שהיא כאן כדי לחגוג את עצמה ואת הנשיות שלה.

"הלם! היא אומרת פה את מה שאנחנו חושבים שהיא אומרת?!", כתב מגיב נוסף, ומגיבה אחרת סיכמה הכל כשכתבה: "היי בילי! את לא יכולה פשוט לכתוב את הקפשן הזה ליד התמונה ואז להיעלם... את חייבת לנו הסברים". ובכן, תנו לנו להסביר לכם את זה באופן הכי פשוט: למרות שמדובר בחודש הגאווה, בילי לא באמת יצאה מהארון והיא סתם חוגגת את עצמה ואת חברות שלה. אנחנו? לגמרי בעד.