בתחילת החודש דיווחו אתרי הרכילות על הפרידה של בראדלי קופר ובת זוגו ב-4 השנים האחרונות, הדוגמנית אירינה שייק, איתה הביא לעולם לפני כשנתיים את בתו היחידה. מאז מקורבים לשחקן בן ה-44 התעקשו שהשמועות על רומן שניהל עם ליידי גאגא במהלך צילומי שובר הקופות "כוכב נולד" לא השפיעו על הקשר שלו עם אירינה ושהוא כבר לא מתראה עם הזמרת.

השבוע שדרנית הרדיו הסקוטית אדית' באומן סיפרה שבראדלי מתכוון להעלות מופע איחוד עם ליידי גאגא במהלך פסטיבל גלסטונברי, שם הם ככל הנראה יבצעו שישה שירים מתוך הסרט המשותף. בין היתר היא אמרה: "בראדלי סיפר לי שהוא דיבר עם המארגנים של הפסטיבל ושהם מעוניינים לעשות משהו על הבמה".

בעיני רבים מהמעריצים העובדה שבראדלי וגאגא כבר חוזרים לעבוד ביחד עלולה להעיד על כך שמתנהל ביניהם קשר רומנטי, בניגוד למה שהשניים מספרים בראיונות במשך חודשים.

בעקבות הפרידה, מקורבים לכוכב סיפרו לאחרונה: "לסרט הייתה השפעה משמעותית על הקשר בין בראדלי לאירינה. היה לה מאוד קשה להתמודד עם הרעש סביב זה. גם גאגא מרגישה רע עם השמועות, והיא לא מתכוונת להיות בזוגיות עם בראדלי בזמן הקרוב".

אותו מקור מאמין שבנוסף למתחים במערכת היחסים של בראדלי ואירינה, הקשר המיוחד שלו ושל גאגא הוביל אותה לפרידה מהארוס שלה לשעבר, כריסטיאן קרינו.