כמעט שבוע עבר מאז שסלינה גומז שחררה את שני השירים החדשים שלה, "Lose You to Love Me" ו-"Look At Her Now", שמסמנים את תחילתו של הקאמבק המוזיקלי שלה. בימים שעברו מאז הזמרת בת ה-27 סיפרה על השירים והסיפורים שעומדים מאחוריהם במספר ראיונות שקיימה.

באחד מאותם ראיונות סלינה נשאלה אם היא מעוניינת שהאדם שעליו כתבה את השירים יאזין להם. היא השיבה: "כן, אני רוצה". למרות שלא ציינה את שמו בשירים או בראיונות שהגיעו בעקבותיהם, רבים מאמינים שהסינגלים עוסקים בג'סטין ביבר ובמערכת היחסים המורכבת שניהל עם סלינה.

כזכור, השניים נפרדו באופן סופי לפני כשנה וחצי ומספר שבועות לאחר מכן הוא כבר הספיק לחדש את הקשר שלו עם היילי בולדווין. על כך סלינה ככל הנראה שרה את השורה: "תוך חודשיים החלפת אותנו בכזאת קלות".

בהמשך הראיון סלינה סיפרה שלמרות שהשירים חושפים פרטים אינטימיים על מערכת היחסים הבעייתית שניהלה, לא עומדת מאחוריהם כל כוונה לפגוע באקס ובבת הזוג הנוכחית שלו. "כל הרעיון פה זה להיות מסוגלת להגיד משהו בעצמי. הכוונות שלי אף פעם לא זדוניות. אני לא יודעת איך לעשות דבר שכזה", גומז הוסיפה, "אני רוצה שזה יגיע ממקום של כנות, ואם יש דברים שטרם נאמרו, אני אהפוך אותם לאמנות".