האלבום החדש של ליזו, Special שכולל את הלהיט About Damn Time והשיר Girrls ייצא בעוד כשבועיים, וכדי לקדם אותו הזמרת שתמיד מספקת ג'וס טוב השתתפה קארפול קריוקי של ג'יימס קורדן. במהלך הפרק ביצעה את השיר החדש שלה וסיפרה על ההשראה שביונסה מעניקה למוזיקה שלה.

"כשהייתי ילדה הייתי ביישנית, לפעמים לא חשבתי שאני מגניבה מספיק, והיו מציקים לי - הייתי מקשיבה לביונסה בחדר שינה", סיפרה בהתלהבות. "זה ממש היה הופך לי את מצב הרוח. הייתי מרגישה פתאום שיש תקווה עבורי, שהחיים שלי הולכים להשתפר".

"כשפרשתי מהקולג'", המשיכה, "הקשבתי ל-B'day (אלבום הסולו השני של ביונסה) בריפיט. הייתי שרה אותו כל הזמן, הייתי כזה 'אני אהיה זמרת'. היא גורמת לאנשים להרגיש זה בדרך שאני רוצה שירגישו כשמקשיבים למוזיקה שלי. לא פגשתי אותה אבל הייתי רוצה. היא הייתה כוכב הצפון שלי, המצפן".

האלבום של ליזו עוד לא יצא, אבל הוא כבר עשה רעש בארצות הברית. אחרי שהזמרת השתמשה בשיר Girrls במילה Spaz, שבאנגלית משמשת גם כגנאי לאנשים בעלי שיתוק מוחין, מעריציה שלוקים בתסמונת נפגעו ממנה מאוד, ודרשו גרסה חדשה.

ליזו שלא פעם נאלצה להתמודד עם עלבונות ושיימינג בחייה, הגיבה די במהירות: "בחיים לא ארצה לקדם שפה פוגענית. כבחורה שחורה ושמנה באמריקה, חוויתי המון מילים פוגעניות שנאמרו נגדי אז אני יותר ממבינה את כוחן של המילים. בין אם זה בכוונה או במקרה שלי, שלא בכוונה". היא הכריזה על גרסה חדשה לשיר שתיקח חלק באלבום בתאריך יציאתו. "אני גאה לומר שיש כבר גרסה חדשה של Grrrls עם שינוי במילים".