בימים אלה הרכב הבנים אן-סינק חוגג 20 שנים לצאת האלבום השני "No Strings Attached", שנחשב למצליח ביותר של ההרכב. האלבום כלל להיטי ענק כמו "Bye Bye Bye" ו-"It's Gonna Be Me", ומכר יותר מ-16 מיליון עותקים ברחבי העולם. לכבוד המאורע, חבר ההרכב לאנס באס אירח בתכנית הפודקסט שלו את שאר שותפיו ללהקה.

מקורבים לחברי הלהקה מספרים שאותו מפגש חידש את המגעים ביניהם וגרם להם לחשוב על מופע איחוד, אותו הם מתכננים להעלות אחרי סיום המשבר העולמי. "עכשיו כשהם חוגגים 20 שנה לאלבום הכי גדול שלהם, הם מעלים מחשבות על מה שהם יכולים לעשות יחד יותר מאי פעם".

"כל אחד מהם רוצה לעשות את הדבר הזה. אי הוודאות בנוגע לעתיד עם וירוס הקורונה מלחיץ אותם. הם לא בטוחים מה יקרה מחר. ברגע שכל זה ייגמר, הם מתכננים לשבת ולהבין האם זה יהיה מופע בודד או סיבוב הופעות שלם בשביל המעריצים", אותו מקור הוסיף, "בעבר היו כל כך הרבה התחלות ועצירות, אבל עכשיו יותר מבעבר הם נמצאים באותו מקום ונראה שהם באמת הולכים לעשות משהו. הם מאוד מתרגשים לקראת מה שיקרה".

בשנה שעברה חברי הלהקה (מלבד ג'סטין טימברלייק) הפתיעו את הקהל בהופעתה של הזמרת אריאנה גרנדה בפסטיבל קואצ'לה, כשעלו לבמה וביצעו יחד איתה את הלהיט שלה "break up with your girlfriend, i’m bored", שמסמפל את השיר "It Makes Me Ill", אותו הם הוציאו בשנת 2000. אותה הופעה גרמה להם לשקול מחדש אפשרויות בנוגע לאיחוד של הלהקה.