בשבועות האחרונים סיפרו מקורבים לג'סטין ביבר שהכוכב עובד בימים אלה על אלבום חדש, שככל הנראה ייצא לקראת סוף השנה - והשמועות סביב הפרויקט המסקרן והמסתורי זכו בסוף השבוע האחרון לחיזוק מצד הזמר עצמו.

בפוסט ששיתף דרך חשבון הטוויטר שלו, כתב ג'סטין: "שבוע הבא", במה שרבים מהמעריצים פירשו כרמיזה לכך שהסינגל הראשון מתוך האלבום ישוחרר כבר בשישי הקרוב, חצי שנה אחרי צאת אלבומו הקודם, "Changes”, שנחשב לאחד הפרויקטים הכושלים בקריירה של ג'סטין.

רמז נוסף לסיפור הגיע מכיוון מנהלו האישי של ביבר, סקוטר בראון, ששיתף את הציוץ של הזמר הצעיר והוסיף את ההאשטג #פרק חדש מתחיל?. סקוטר מנהל את הקריירה של ג׳סטין כבר עשור, ובמקביל עובד עם אמנים כמו אריאנה גרנדה, דמי לובאטו וטורי קלי.

את אלבומו האחרון "Changes” הוציא ג'סטין אחרי תקופה ארוכה של התרחקות מקדמת הבמה, ולמרות שהקאמבק שלו עורר לא מעט עניין, האלבום לא זכה להצלחה הדומה לזו של קודמיו, מה שככל הנראה הוביל את הכוכב לעבוד במרץ על הפרויקט הבא שצפוי לצאת בקרוב.

גורם בחברת התקליטים של ג'סטין סיפר לאחרונה על האלבום החדש: "בתקופת הקורונה ג'סטין הספיק להקליט פרויקט חדש לגמרי. יהיו בו שיתופי פעולה חדשים ומפתיעים, כבר צילמו כמה קליפים וחלק ואפשר להגיד שיהיו שם להיטים בינלאומיים".