חיכינו חיכינו וסוף סוף זה קורה: נועה קירל משיקה הבוקר את הקריירה בינלאומית עם הסינגל הראשון שלה שמכוון לארה"ב, Please Don't Suck. כזכור, קירל חתמה על חוזה הקלטות עם חברת הענק אטלנטיק רקורדס לפני כשנה וחצי ומאז היא עובדת במלוא המרץ עם בכירי התעשייה. לפי מה שאמרה אמש במסיבת העיתונאים הפרויקט כולו כבר מוכן ולנו נשאר רק לחכות.

"עבדתי על זה שנה וחצי בהתרגשות גדולה ביחד עם הקורונה ועם עוד אלף ואחת מכשולים", שיתפה בהתרגשות. "כששלחו לי את פזמון שלו אמרתי 'אוקיי זה אחד הדברים הטובים ששמעתי אני צריכה לקחת חלק בדבר הזה'. בכל פעם ששמעתי אותו לא האמנתי שזו אני שרה את זה ושזו אני בקליפ הזה. עבדנו במשך שנה על האלבום הוא מטורף. לא יכולה לחכות".

פיט גנברג, מנהל מחלקת הA&R (ניהול אמנותי של אמנים) מטעם הלייבל נכח במסיבת העיתונאים באמצעות הזום וסיפר שהם נרגשים מאוד לצרף את נועה "למשפחת אטלנטיק". לפי ההתלהבות שלו מהזמרת הישראלית יש עוד למה לצפות מנועה בחו"ל: "יש משהו שאתם צריכים לדעת שכבר נוצרה קהילה מסוימת, לפני שנועה בכלל שחררה סינגל, כמה מהמפיקים והכותבים הגדולים ביותר ביקשו כבר לעבוד איתה. אנחנו נטיס אותה לפה ברגע שנוכל ונכיר לה את כולם פנים מול פנים. מהרדיו, דרך התקשורת ועד לדיגיטל. אנחנו רוצים שכולם יכירו את הדבר הזה שאתם כבר מכירים, איזה אמנית גדולה היא נועה קירל".

View this post on Instagram

A post shared by Noa Kirel (@noakirel)

 

"מאוד חשוב לי לא לוותר על זהות שלי, גם אם זה באנגלית שישמע עדיין נועה וישמע אותנטי גם לקהל שלי כאן בארץ", סיפרה הזמרת על תהליך העבודה. "כרגע לא הכנסתי יותר מדי איזה מילים בעברית, אני רוצה שקודם יכירו את הסאונד שלי ואז אולי נכניס מילים בעברית בהמשך. איך אני מביאה את עצמי לאוזן האמריקאית בלי לאבד את עצמי. לקח לי שנה לעבוד על כל השירים שיש באלבום".

כשגנברג נשאל למה דווקא היא ומה הוא ראה בה הוא הודה שהם התרשמו מאוד מהעבודה שהיא עשתה מגיל 14 ועד היום, אבל מה שהכריע היה "לפגוש את נועה פנים מול פנים והמשפחה שלה ולראות הענווה והרעב לנצח ולעבוד קשה. ראיתי את זה מהפגישה הראשונה איתה. זה משהו שאנחנו מצפים מאוד מכל אמן שאנחנו מחתימים בלי קשר מאיפה הוא מגיע".