אין תמונה
זאפ מאמא

פסטיבל סאנביט הקיצי חוזר. חלקו הראשון יתקיים ב-16 ביוני בחוות אלונים שבעמק יזרעאל עם להקת ZAP MAMA הבלגית שחוזרת לישראל, קרולינה המקומית, הרכב הביט בוקס האוסטרי BAUCHKLANG ודיג'ייז מקומיים. הפסטיבל מיועד גם למשפחות ונפתח החל מהשעה 15:00 האירוע יתקיים בחוות סוסים, ואדי מוקף אלונים. לרגל הפסטיבל יוצעו חבילות המשלבות צימרים ואפשרויות לינה.

זאפ מאמא

הלהקה הנהגתה של מרי דולן, זמרת ממוצא אפריקאי (קונגו) היא אחת השגרירות הבולטות ביותר של הפיוז'ן האפריקאי במערב עם מעל 20 שנות פעילות ו 10 אלבומי אולפן הכוללים רגאיי, היפ הופ, סול וFאנק עם זיקה ברורה לשורשים האפריקאיים, עם שירה וריקוד.

קרולינה

קרולינה השקה (צילום: muper photo)
קרולינה | צילום: muper photo
קרולינה תשלב במופע שלה להיטים מהאלבום הקודם, מ"הבנות נחמה" ולפניהן (So Far, צר לי צ'רלי, אף אחד לא בא לי, הבלדה על אביר החופש, happiness), עם שירי האלבום החדש והמצויין "זוהר", כמו "אל תאחר" ו"מול הים". היא נחשבת היום לאחת הזמרות והיוצרות החשובות המוזיקה המקומית עם אלבומים מצליחים וכיוון מוזיקלי שנע בין מוזיקת עולם, fאנקי, פופ, רוקנ'רול, גרוב, בלוז ושירי ארץ ישראל.

BAUCHKLANG

הרכב הביט בוקס האוסטרי הוקם ב 1999 בהנהגתו של הסולן אנדראס פרנצל. כקולקטיב גרוב ווקאלי כולל המנעד המוזיקלי שלהם היפ הופ, רגאיי, דראם'נ'בייס, אפריקאי, פולק, טראנס ואמביאנט, שמופק כולו אך ורק על ידי הקולות של חברי ההרכב. הוצאה היא מסיבה אנרגטית שכבר הרקידה אלפים ברחבי העולם והפכה לאחד מלהיטי הפסטיבלים באירופה, ביניהם רוסקילדה, זיגט, סאמר ג'אם ועוד.

סדר ההופעות:
15:00 פתיחת דלתות , 17:00 KAROLINA, 20:00  ZAP MAMA22:00 BAUCHKLANG. בין ההופעות ינגנו הדיג'ייז דוני קיסלוק ואורי בנקהלטר.

כרטיסים: 150 – 230 ש"ח, כרטיס משולב לשלושת האירועים ברכישה מוקדמת באתר הפסטיבל 450 ₪. כניסה לפסטיבל מגיל 21 ומעלה או בליווי מבוגר.