"ירית בי והשארת אותי למות": כך אמר הדווג-וולקר של ליידי גאגא, ראיין פישר, למי שירה בו בדיון על גזר הדין של היורה שנערך בשני האחרון. כזכור, לפני כיומיים, דווח שג'יימס הווארד ג'קסון, הודה בבית המשפט בניסיון רצח ועונשו נגזר עליו - 21 שנים בכלא.

"החיים של שנינו השתנו לנצח", המשיך פישר בהצהרה שניתנה בבית המשפט, לפי דיווח של מגזין פיפל. הוא סיפר כיצד אחרי שנורה הוא סבל מ"קריסה אחרי קריסה של הריאות", ואובדן של "קריירה, חברויות, וטיולים בלתי פוסקים" שעשה במדינתו. הוא גם סיפר איך נאלץ ללכת לפיזיותרפיה לאחר המקרה ונקלע לחובות כלכליים. למרות הכל וההשפעות ההרסניות של הירי על חייו, פישר טען כי הוא סולח לג'קסון.

View this post on Instagram

A post shared by Gaga Daily (@gagadaily)

"אני סולח לך. בגלל התקיפה, שינית לי את החיים. ידעתי שלא אוכל לחלוטין להמשיך הלאה מהלילה בו ירית בי, אם לא הייתי אומר לך את המילים האלה", הוסיף, וציין כי הוא מודה על כך שג'קסון החליט לחוס על חייהם של הכלבים, ושלא ירה בהם גם. "הם הוחזרו, והוחזרו לאמא שלהם. אני לא חושב שיכולתי לחיות עם עצמי אם הם היו מתים", אמר.

לפני כשנה וחצי, ג'קסון ועוד שני גברים התעמתו עם פישר בזמן שהוליך את כלביה של ליידי גאגא ברחוב בלוס אנג'לס וניסו לקחת אותם ממנו, מבלי לדעת שהם שייכים לזמרת. לאחר שפישר סירב להעביר את הכלבים לידיהם הוא נורה ונפגע בחזהו, התמוטט במקום, והתוקפים חטפו ממנו את קוג'י וגוסטבו שניים מתוך שלושת כלביה של הזמרת, ונעלמו.

כוחות ההצלה שהוזעקו לזירת האירוע במערב הוליווד פינו את פישר לבית החולים. לפי אותם דיווחים נכתב כי לפי סרטונים ממצלמות האבטחה במקום, פישר נראה נאבק בתוקפים בזמן שניסו לחטוף את שלושת הכלבים, והצליח לאחוז באחת מהן, מיס אסיה, שלא נפגעה בתקרית.

View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

גאגא עצמה קיבלה את ההודעה על האירוע בהלם מוחלט, ועל פי מקורבים אליה הציעה מיד לשלם לחוטפים סכום של חצי מיליון דולרים כדי שיחזירו לה את שני הכלבים. "היא כל כך מבולבלת שהיא בכלל לא רוצה לשאול שאלות ומוכנה לשלם 500 אלף דולר וכמה שיותר מהר", מסרו אותם מקורבים. שלושה ימים אחר כך במזל, הכלבים נמצאו והוחזרו לגאגא המבוהלת

הקשר העמוק בין ליידי גאגא לחיות המחמד שלה הוא פרט ידוע ומוכר מאוד. הזמרת נוהגת לקחת את חיות המחמד שלה איתה מפעם לפעם להופעותיה הציבוריות, כולל לטקס פרסי המוזיקה האמריקאי והופעת המחצית שלה בסופרבול 2017.