"נבקש להודיע ש-BTS מתכננים לצאת לתקופת המנוחה הרשמית השנייה שלהם, מאז הראשונה ב-2019, מיד אחרי שיסיימו את אירועי 'BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE - LA' ו- Jingle Ball Tour 2021", כך נכתב בהודעה הרשמית שיצאה הלילה בחשבון הטוויטר של הלייבל BIGHIT MUSIC, וגרמה למעריצים לתפוס את הראש.

נכון עכשיו לא ידוע כמה זמן ה"חופשה" הזו תיארך אבל לטענת החברה, הזמרים הצעירים, שעובדים נונסטופ כבר שנתיים צריכים לקחת אוויר: "BTS שמרו על פעילות ב-2020-2021 על מנת להיות בקשר עם המעריצים על רקע משבר הקורונה, והשיגו הצלחה מסחררת בהתבססות כאמנים בינלאומיים מובילים".

"תקופת המנוחה תספק לחברי BTS, שהתחייבו ללא לאות לפעילות הלהקה, הזדמנות לקבל השראות חדשות ולהיטען מחדש באנרגיה יצירתית", נכתב בהודעה. "זו גם תהיה הפעם הראשונה, מאז נוסדה הלהקה, שיוכלו לבלות את תקופת החגים עם משפחותיהם. אנחנו שוב מבקשים שתגלו התחשבות בצורך שלהם ליהנות מחיי יומיום רגילים וחופשיים בהם יתאפשר להם להתרכז בעצמם, ולו רק לתקופה קצרה".

בשביל להבהיר שלא מדובר בפרישה או פירוק נכתב בהודעה שחברי ההרכב עדיין עוסקים במוזיקה: "BTS יתמקדו בהכנות למופע ולשחרור האלבום החדש שיסמן את תחילתו של 'פרק חדש'. הם מתכוננים להופעה בסיאול במרץ הקרוב, בה יוכלו לתקשר עם המעריצים באופן אישי. אנחנו מבקשים להביע את הכרת התודה העמוקה שלנו לכל המעריצים שממשיכים להריע ל-BTS, והם יחזרו במיטבם ובגרסה הבריאה ביותר של עצמם אחרי מנוחה, כדי שיוכלו להשיב למעריצים את כל האהבה".

למרות טענת הלייבל, חלק מהמעריצים שמו לב בבחירת המילים "פרק חדש" בהכרזה והחלו לתהות בקול רם: "למה אתם כל הזמן אומרים 'פרק חדש', זה סופר חשוד", הגיב אחד המעריצים להודעה הרשמית ומעריץ נוסף הוסיף: "הם לא הפסיקו להגיד את זה גם בהופעה האחרונה". תוסיפו לזה את העובדה שבאופן מפתיע, חברי ההרכב פתחו הלילה לראשונה חשבונות אינסטגרם נפרדים.

בהתחשב בעובדה שהאמנים הקוריאנים מנוהלים מאוד - שלא לומר מדי - יש להניח שכל אות שמופיעה במכתב כזה נבחרה בקפידה והחשדות של המעריצים אולי יתגלו כמוצדקים בהמשך. כאמור, תעשיית המוזיקה בדרום קוריאה היא פופולרית מאוד, אבל היא מגיעה עם מחיר כבד מצד האמנים שמגיל צעיר מחונכים לתהילה - אנחנו רק נקווה שהכל בסדר.