אין תמונה
עזבו אותי באמאשכ'ם, גם מוקי שר על זה בגיל 15. ג'סטין ביבר בן 14

נדמה לפעמים שבמקרה של ג'סטין ביבר השאלה "עד כמה נמוך אתה יכול לרדת?" (באמריקנית זה נשמע יותר טוב) לא כל כך רלוונטית, כי תמיד הוא ימצא תחתית חדשה של חבית.

בזמן שרשויות החוק בארצות ברית וקנדה עסוקות בכוכב הצעיר ומעלליו ההוללים, נחשף שיר גנוז מלפני 5 שנים, כאשר ביבר עוד היה בן 14. שם השיר הוא "Cannon כלומר "תותח", וביבר שמשתתף בו יחד עם חברים ראפרים לאו דווקא מתייחס ל"תותח הקדוש" שירה על האניה אלטלנה, או "תותחי נברון" מהסרט המפורסם.  אפילו לא ל"אתה תותח" של שרית חדד.

בקטע הראפ שבו הוא משתתף, ג'סטין ביבר הצעיר מרפרפ : "Hey my young, wanna have some fun? You can play with my cannon". כן, זה סוטה כמו שזה נשמע. וכך גם המשך הבית שביבר נותן שם כקטע ראפ. כאשר פרץ ככוכב פופ תהו רבים על יכולות הראפ של ביבר, ששיתף פעולה עם ראפרים רבים עד היום. כעת מתברר שהוא עצמו היה טוב בזה כבר אז, ועשה שימוש ביכולות האלה לא תמיד למטרות קדושות וטהורות.

וביבר ממש לא מתכוון להזניח את כישוריו התחום הראפ. אתר TMZ שחשף את השיר הגנוז טוען שג'סטין ביבר נצפה השבוע באולפן הקלטות עם הראפרים דידי (פאף דדי), ריק רוס וג'רמיין דופרי, כדי להמשיך את מה שהחל בו באלבומיו הקודמים.

צפו: פגישת הפסגה של אובמה והבובות (צילום: רויטרס)
להיות קרוב ולדבר עם הילד. מישל אובמה חינוכית | צילום: רויטרס

אין ספק שבחודשים האחרונים ג'סטין ביבר לא מהווה דוגמה ומופת להתנהגות נאותה לנוער האמריקני, ומי שנחלצת כעת לעזרה היא לא פחות מאשת נשיא ארצות הברית מישל אובמה. הגברת אובמה מצוטטת במגזין "ביזנס אינסיידר" כמי שאמרה שאם ג'סטין ביבר היה הבן שלה היא היתה משגיחה עליו מקרוב מאוד.

"הייתי מושכת אותו אליי ונוכחת בחייו מאוד בזמן הזה", אמרה אשת הנשיא שמגדלת שתי בנות משלה לתפארת. "אני לא יודעת אם הייתי מייעצת לו כמו שהייתי פועלת ומתקרבת אליו".

"הייתי מקדישה אליו הרבה זמן, רק כדי לדבר איתו, להבין מה עובר לו בראש, להבין מי נמצא כעת בחיים שלו ומי לא", הוסיפה אשת הנשיא. על הבנות שלה סשה ומליה אמרה אובמה: "הן רוצות שאהיה לצידן, לראות אותי על בסיס יומיומי".

לפי הדיווחים, אביו של ג'סטין ביבר, ג'רמי, היה מאוד קרוב לבן שלו כשזה חגג עם החבר'ה ונעצר על נהיגה בשכרות. לפי הפרסומים הוא חגג עם הבן שלו ועם החברים, בזמן שהאמא של ביבר, פטי, היתה עסוקה בקידום אתר האינטרנט שלה.