היחסים של קניה ווסט ודרייק ידעו בשנים האחרונים עליות ומורדות. טוב, אולי רק מורדות. מקור הביף הוא בביף אחר של דרייק עם הראפר פושה טי, ובתחילת השנה נקלע לתוך הקלחת גם חברו הטוב של פושה, קניה ווסט. כשקניה גילה בשנה שעברה שדרייק עוקב אחרי אשתו קים קרדשיאן באינסטגרם, הוא תקף את דרייק בשורה של פוסטים קשים. בין היתר הוא כתב עליו "במשך חודשים הוא לכלך עליי ואיים עליי. האיש הזה משתמש במשפחה שלי כדי לפגוע בי".

עכשיו מתגלים פרטים נוספים על הסכסוך היפה הזה. בראיון של קניה בתכניתו של דייויד לטרמן שצפוי להיות משודר בסוף השבוע הקרוב, הוא רמז ליחסיו עם דרייק: "אמן שלא אזכיר את שמו, בגלל שאסור לי להזכיר אותו או את בני משפחתו, היה לנו ביף קטן בשנה שעברה". 

עד כאן מעורפל מאוד, אבל בהמשך קניה הבהיר בדיוק במי מדובר כשציטט שורה מהשיר "Hotline Bling" של דרייק: "יש לו את השורה הזאת שאני אוהב, "I told my story and made history"... זה מה שאנחנו עושים. אנחנו מספרים את הסיפורים שלנו ואז אנשים מתחברים לסיפור הזה".

האיסור להזכיר את דרייק בשמו המפורש מגיע כנראה מאנשי יחסי הציבור שלו, והשתיקה הזו כנראה נועדה למנוע אפשרות של תביעת דיבה עתידית. זה כנראה גם מסביר את הפרגון, שלא לומר חנופה, של קניה בתכנית של לטרמן. אנחנו בשלים לסולחה.