החודשים האחרונים היו עמוסים בהתעסקות באלבום הקאמבק של ג'סטין ביבר. הזמר שיתף את 120 מיליון העוקבים שלו באינסטגרם בתמונות מתוך אולפן ההקלטות. במקביל, כלי התקשורת השונים דיווחו על התקדמות בעבודות על הפרויקט וציינו שהאלבום החדש ככל הנראה ייצא לקראת סוף השנה.

השבוע ג'סטין סיפר למעריצים שהוא עומד לסיים את העבודות על האלבום בשבועות הקרובים. הוא שיתף פוסט בו אמר שאם יקבל 20 מיליון לייקים הוא ישחרר את האלבום לפני חג הכריסמס (סוף דצמבר). לאותו פוסט הזמר הוסיף את הכיתוב: "שתפו את זה, תעשו לזה לייק, העלו את זה לסטורי, אני צריך לראות את הביקוש. אוהב שאתם משתוקקים לזה. אני כמעט סיימתי, אבל התמיכה שלהם תגרום לי לפעול מהר יותר".

View this post on Instagram

Share it, like it, post in your story, I gotta see the demand ;) love you guys pumped for it! I’m almost done but your support will make me move faster

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

עד כה הפוסט צבר כמעט 10 מיליון לייקים, ורבים חוששים שהנתון הזה מעיד על כך שג'סטין לא יגיע ליעד הגובה שהציב. בין הטוקבקים לאותו פוסט אפשר למצוא תגובות כמו "זה חייב לקרות, איפה כל המעריצים?", "אני פותח כמה משתמשים מזויפים", "ממש מעצבן, למה יש כל כך מעט לייקים?" ו"ג'סטין דורש הרבה יותר מדי". האלבום החדש צפוי להגיע כ-4 שנים לאחר צאת אלבומו הקודם של ג'סטין, "Purpose", שכלל להיטי ענק כמו "Sorry" ו-"Love Yourself".