מייקל לנצח, ילדיו של מייקל ג'קסון (צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL)
פאריס, בלנקט ופרינס מייקל ג'קסון במופע המחווה לאביהם מייקל ג'קסון בקארדיף, וויילס | צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL

שלושת ילדיו של מייקל ג'קסון - האח הגדול פרינס מייקל (14) , האחות המוכשרת פאריס (13) והאח הקטן בלנקט ג'קסון (9), כיכבו אמש במופע המחווה "מייקל לנצח" - "The Michael Forever Tribute Concert", שנערך לאביהם מייקל ג'קסון ב"מילניום סטדיום" שבקארדיף, וויילס. הבת פאריס אמרה לקהל: "אנחנו מאוד שמחים להיות כאן, לכבודו של אבינו וכדי לכבד את זכרו".

הבן הקטן בלנקט אמר: "אני שמח מאוד לראות את כולכם כאן הערב בערב המיוחד הזה". הבן הגדול פרינס מייקל אמר: "אנחנו שמחים מאוד להציג את ההופעה המיוחדת הבאה של מישהי שהגיע במיוחד מהקצה השני של העולם עם המון אנרגיות". אחותו פאריס הוסיפה: "היא מחויבת לאמנות ההופעה על הבמה, והיא תמיד מרחיבה את הגבולות בעזרת הכישרון שלה. היא נושאת את הלפיד של אבא שלנו, קבלו את ביונסה!".

ביונסה עם אפרו מפתיע

שלושת הילדים הציגו כאמור את ביונסה, שעלתה לבמה בהפתעה עם פיאת "אפרו" כמחווה ל"חמישיית ג'קסון" - הלהקה בה היה חבר מייקל ג'קסון המנוח עם ארבעה מאחיו בשנות ה-70'. ביונסה ביצאעה על הבמה את השיר הקלאסי של החמישייה "Where You Are", וסיפרה שהיה זה השיר הראשון אותו שרה עם הלהקה שלה "דסטיניז צ'יילד" בתחילת דרכה במוזיקה.

מייקל לנצח, ביונסה (צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL)
ביונסה עם האפרו במופע המחווה למייקל ג'קסון | צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL

באירוע, אותו הנחו ג'יימי פוקס ופרן קוטון, השתתפו אמנים נוספים כמו כריסטינה אגילרה, סי לו גרין, ליאונה לואיס, סמוקי רובינסון, JLS, קרייג דיויד, אלכסנדרה בורק, וגלדיס נייט וכן בני משפחה כמו האח ג'קי, האחות לה טויה והאמא הקשישה קת'רין. כל זאת בזמן שהאחים ג'רמיין, רנדי וג'נט ג'קסון מחרימים את המעמד ורופאו של מייקל עומד למשפט בארה"ב באשמת הריגתו. האח מריון אמר: "כל אחד מאיתנו מתאבל בצורה שונה. אנחנו רוצים לחגוג את הצד החיובי של חייו".

לה טויה ג'קסון: "מייקל היה מחייך חיוך רחב וזוהר"

האחות לה טויה ג'קסון, שלא עלתה על במה זמן רב, "חזרה מפרישה" והופיעה גם היא. למצלמות אמרה בפנים מנותחות: "כמעט שני עשורים שלא הופעתי כזמרת", אמרה, "אבל לכבוד הוא לי לחלוק את הבמה עם כאלה אמנים גדולים. אני בטוחה שהקונצרט הזה היה גורם למייקל לחייך חיוך גדול וזוהר, אין משהו שהיה משמח אותו יותר מזה".

מייקל לנצח, לה טויה ג'קסון, ילדיו של מייקל ג'קסון (צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL)
ילדיו של מייקל ג'קסון עם הדודה המנותחת לה טויה ג'קסון במופע המחווה בקארדיף | צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL

למרות בעיות מסוימות במכירות הכרטיסים ופרישתם של הבלאק אייד פיז מהמופע ברגע האחרון, הגיעו לאירוע אלפי מעריצים ואוהדים של מייקל ג'קסון מכל העולם. האמנים הופיעו על במה בצורת הכפפה המפורסמת של מלך הפופ המנוח והקהל צרח כצפוי, כאשר כריסטינה אגילרה ביצעה את השיר "Smile".

האם ילדיו של מייקל ילכו בדרכי אביהם

האח ג'קי ג'קסון סיפר כי שלושת ילדיו של מייקל "נרגשים מאוד מהאמנים שבו ומהמופע עצמו, יש כמה אמנים כאן שהם ממש אוהבים". בתשובה לשאלה האם הילדים ילכו בדרכי אביהם ענה: "אני לא יודע, יש זמן, הם צעירים ויש להם עוד דרך ארוכה לעשות, אבל הם אוהבים את המוזיקה כמו שאנחנו אהבנו".

מייקל ג'קסון הלך לעולמו ב-25 ביוני 2009 בגיל 50.

מייקל לנצח, כריסטינה אגילרה (צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL)
נפוחה מתמיד. כריסטינה אגילרה במופע "מייקל לנצח", המחווה למייקל ג'קסון בקארדיף | צילום: Dave J Hogan, GettyImages IL

>> ביונסה בקליפ החדש "Countdown"