לפני כשנתיים שחררו ביונסה וג'יי זי את האלבום המשותף שלהם, “Everything Is Love”, שהגיע אחרי שנים של התעסקות בבגידה המפורסמת של הראפר. האלבום כלל את הלהיט "Apeshit”, עבורו צולם הקליפ המפורסם של השניים במוזיאון הלובר שבפריז.

שיר אחר מתוך הפרויקט המשותף של השניים, "Black Effect”, החזיר את ביונסה וג׳יי זי לכותרות בעקבות תביעה שהוגשה לאחרונה נגד הזוג.

לפי מסמך שהוגש מוקדם יותר השבוע לבית המשפט, השחקנית והכוריאוגרפית הג'מייקנית לאנטואנט סטינס דורשת משני הכוכבים להעניק לה קרדיט רשום על השיר ולשלם לה סכום יחסי מתוך סך ההכנסות שלו.

סטינס היא הבחורה שמבצעת את קטע הדיבור שפותח את השיר, ובנוסף, הקול שלה מסומפל לאורך כל השיר. היא טוענת שהקרטרים פנו אליה במרץ 2018 וביקשו ממנה להקליט את השורות שעוסקות בהסתכלות שלה על אהבה ומערכת יחסים, ולדבריה הם אמרו לה שבכוונתם להשתמש בהקלטה לצורכי קידום של המופע המשותף שלהם.

לאנטואנט סיפרה שרק מספר חודשים לאחר מכן היא גילתה שאותה הקלטה משמשת כחלק המרכזי בשיר שהשניים הוציאו. היא גם הסבירה ששני הכוכבים לא איפשרו לה לערב בנושא עורך דין מטעמה, ובכך הצליחו להסתיר ממנה פרטים לגבי השימוש שלהם בהקלטה שלה, מהלך שאותו סטינס כינתה "אונס אמנותי". ביונסה וג׳יי זי טרם הגיבו להאשמות.