חמש שנים אחרי שהתארח שם בפעם הראשונה, ג'סטין ביבר השתתף השבוע בפינת ה"קארפול קריוקי", שמשודרת כחלק מתכנית הלילית של ג'יימס קורדן.

במהלך הנסיעה המצולמת ביצעו השניים יחד כמה משיריו הגדולים של ג'סטין, ביניהם הלהיט האחרון שלו ("Yummy"), הדואט עם אד שירן ("I Don't Care") והבלדה המצליחה "Love Yourself".

מעבר לביצועים המשותפים והנדרשים, ביבר סיפר לקורדן על השינויים הגדולים בחייו מאז הפעם הקודמת שבה השתתף בפינה: "הרבה קרה לי", סיפר ביבר. "אני גבר נשוי ויש לי שפם עכשיו", זאת למרות שימים ספורים לאחר צילום התכנית הזמר הצעיר הסיר את השפם המדובר וחשף את הלוק החדש שלו בשרשרת פוסטים ששיתף דרך הרשתות החברתיות.

קורדן בחר להזכיר לצופים ולביבר את הציוץ שהאחרון העלה לפני כשנה, ובו קרא לשחקן טום קרוז להתייצב מולו לקרב. "הייתי ממש טיפש למען האמת. אבל אנשים אמרו שהם רוצים לראות את זה וחשבתי שזה יכול להיות מצחיק", ניסה ביבר להסביר מה עמד מאחורי אותו הפוסט. "אני משתדל לא לערב את האגו שלי בדרך, אבל אין שום סיכוי (שהוא יביס אותי). הוא לא הבחור שאתה רואה בסרטים, זאת בסך הכל דמות. מבנה גוף מדהים לא אומר בהכרח שאתה לוחם טוב - אני מסוכן".

בהמשך סיפר ביבר גם על חיי הנישואים אליהם נכנס לאחרונה: "התחתנתי לפני כשנה ולהיות נשוי זה הדבר הכי טוב שקרה לי אי פעם. היא (היילי) יוצאת דופן". בנוסף, הוא ציין שצפייה בסדרת הטלוויזיה "חברים" היא אחד הדברים שבני הזוג הכי אוהבים לעשות ביחד, ואת האירוח הוא סגר עם ביצוע לאחד הלהיטים הראשונים שלו, "One Less Lonely Girl", אותו הקדיש לאשתו.