ב-5 השנים שעברו מאז הפריצה הגדולה שלו, פוסט מאלון הפך לאחד האמנים המצליחים בתעשיית המוזיקה העולמית, וכובש מצעדים באופן עקבי להיטי ענק כמו "rockstar", "circles" ו"sunflower", ובמקביל מופיע מדי ערב באירועים עם קהל מלא.

בחמישי האחרון עלה הראפר המצליח להופעה בעיר דנוור שבקולורדו ועשה את שלו מול 18 אלף איש, באירוע שאליו אזלו כל הכרטיסים מראש.

אותה הופעה של מאלון התקיימה בניגוד לציפיות של רבים מהמעריצים, שהאמינו שבעקבות החשש מהדבקה של וירוס הקורונה, הראפר ומנהליו יחליטו לבטל את האירוע.

קיום ההופעה גרר ביקורת קשה נגד הראפר, ובין המעריצים הזועמים היו כאלה שטענו שהוא העדיף לסכן את בריאות הקהל באולם מאשר להפסיד כסף מביטול המופע.

בין מאות הטוקבקים בהם תויג מאלון בסוף השבוע האחרון אפשר למצוא משפטים כמו "איזו החלטה נוראה וחסרת אחריות", "רודף בצע, אני מעדיפה להפסיד את 300 הדולרים ששילמתי ולא ללכת להופעה", "בושה, אתה תהיה אחראי למוות של אנשים" ו"אתה תהרוג את כולם בשביל כסף".

וכך, יממה לאחר הופעתו בקולורדו, חברת ההפקות לייב ניישן, שאחראית גם לסיבוב ההופעות הנוכחי של מאלון, הודיעה על שורה של ביטולים ודחיות של הופעות שתוכננו מראש עבור עשרות אמנים שעובדים תחתיה, ביניהם מדונה, מארון 5, בילי אייליש ובאקסטריט בויז. ומה לגבי הראפר? אנחנו מניחים שגל הביקורות הקשה נגדו עשה את שלו והוא לא צפוי להופיע מול אלפים בקרוב ואולי יגיע להופעה אינטימית כאן אצלנו ב-mako. אם רייכל יכול - כך גם הוא.