האלבום של קניה ווסט "My Beautiful Dark Twisted Fantasy" (או בקיצור MBDTF), שנחשב בעיני רבים לאחת מהיצירות המוזיקליות השלמות ביותר - לפחות במאה הנוכחית - חגג אתמול עשור: במהלך כל היום המעריצים שיתפו שירים, כלי התקשורת הזכירו פרטי טריוויה שנשכחו ועשרות אם לא מאות סרטונים של הראפר מאותה התקופה הציפו את הרשתות החברתיות. אבל אז הגיעה קים.

בגלל שמדובר באחד מהאלבומים המוערכים ביותר הוא כבר נחקר מכל זווית אפשרית, וקשה להפתיע עם איזה סיפור חדש לגביו, אבל גברת קרדשיאן הוכיחה שהיא עדיין מחביאה בשרוול כמה סודות על בעלה. כמו למשל הסיפור שעומד מאחורי אחד השירים באלבום, "Lost in the World" וכרטיס הברכה ליום ההולדת 30 שלה.

"קניה לא הצליח לחשוב על מילים", שיתפה קרדישאן ווסט בסטורי בחשבון האינסטגרם. "אבל אז הוא הבין שכל הזמן הזה - זה היה אצלו כבר. זה השיר שהוא כתב לי ביום הולדתי ה-30". קים קיי המשיכה וחשפה שווסט פשוט לקח את כרטיס הברכה שכתב והכניס אותו לשיר.

על כרטיס הברכה, שבצידו השמאלי היה ציור של השניים והכותרת "קימי ואני!!!", היה כתוב: "עדיף מאוחר מאשר אף פעם/ את השטן שלי/ את המלאך שלי/ את גן העדן שלי/ את הגיהינום שלי/ את ההווה שלי/ את הנצח שלי", נכתב בפתק. "את החופש שלי/ את הכלא שלי/ את השקרים שלי/ את האמת שלי/ את המלחמה שלי/ את הפסקת האש שלי/ את השאלות שלי/ את ההוכחה שלי/ את הלחץ שלי ואת הרוגע שלי. אוהב לנצח, Yeezy".

בגדול, אנחנו לגמרי מאמינים לסיפור של קים משתי סיבות עיקריות: ובכן, מדובר בזוג הכי לא צפוי בתעשייה ואין דבר שנחשב לרגיל בזוגיות שלהם. והסיבה השניה היא שגם התאריכים מסתדרים כי קים חוגגת יום הולדת שבועיים-שלושה לפני תאריך יציאת האלבום, 22 בנובמבר.

כצפוי, המעריצים של הזוג איבדו את זה ומכל הסיבות הנכונות: הסוד על השיר שנשמר במשך עשור, העובדה שקניה בכלל נתן לה את כרטיס הברכה שנתיים לפני שהחלו לצאת, ושקים שמרה את כרטיס הברכה עד עכשיו. היו כאלה שדווקא צחקו על השיר שקים קיבלה וכינו את קניה "אדם בוגר עם מנטליות של ילד בן 10", והסתלבטו על טעויות הכתיב שלו. לנו זה לא מפריע, זה עדיין אחד הסיפורים היפים ששמענו השנה.