עד לפני כמה שעות, העסקים של פי דידי התנהלו כרגיל והכסף המשיך להתגלגל אל כיסו של אחד המוזיקאים הכי עשירים בעולם (שכבר מזמן לא מקדיש למוזיקה את מלוא זמנו). אך הדברים השתבשו היום כשדידי, או שון קומבס, הגיע לאוניברסיטה בה בנו לומד, אוניברסיטת קליפורניה שבלוס אנג'לס (UCLA). הראפר הגיע לקמפוס כדי לצפות במשחק פוטבול שהבן, ג'סטין, השתתף בו, אך בסופו מצא את עצמו במעצר לאחר שתקף לכאורה את אחד ממאמני הקבוצה עם משקולת מסוג קטלבלס. 

לפי מקורות שנכחו בקמפוס, ההתפרצות האלימה של דידי החלה לאחר שאחד ממאמני הקבוצה צרח על ג'סטין על המגרש באגרסיביות. בסיום המשחק דידי עימת את המאמן במשרדו ובמהלך הוויכוח התרתח ותקף אותו באיומים תחילה ולבסוף פיזית עם משקולת. המאמן, סאל אלוסי, לא נפגע מהתקרית בגופו, ודידי נעצר על ידי המשטרה המקומית. 

זוהי לא הפעם הראשונה בה דידי בן ה-45 נחשד בתקיפה אלימה. בדצמבר האחרון עלו שמועות על כך שדידי פגע בכתפו של דרייק לאחר שהשניים נפגשו בפסטיבל במיאמי והתווכחו על שימוש של דרייק בביט של המפיק בוי וונדה. אך זה לא עוצר מבעד דידי להמשיך ולגלגל מליונים בכל שנה, כשב-2014 הונו נאמד על סך 60 מיליון דולר.