בסוף השבוע האחרון הודיע הזמר אנריקה איגלסיאס על מותו של אביו החורג, קרלוס פלקו, בגיל 89. קרלוס נדבק לפני מספר שבועות בנגיף הקורונה ואת ימיו האחרונים העביר בטיפול נמרץ בבית החולים. על פי הדיווחים, מותו נקבע ביום שישי האחרון לאחר שסבל מהחמרה במצבו הבריאותי עקב דלקת ריאות.

בשנות השמונים פלקו נישא לאמו של אנריקה, איזבל פרייסלר, ובילדותו אנריקה נהג להעביר אצלם את חופשות הקיץ, ולמרות שאמו וקרלוס התגרשו כעבור מספר שנים - הזמר שמר על קשר קרוב עם פלקו ופגש אותו מספר פעמים במשך השנים.

בפוסט מיוחד שהקדיש לאביו החורג, כתב אנריקה: "אנחנו עוברים זמנים קשים, ומצב החירום הזה פוגע באנשים רבים, ביניהם גם בני משפחתי". בהמשך הוא עודד את מעריציו להישאר בבתיהם ולשמור על הבריאות שלהם ושל הסובבים אותם.

View this post on Instagram

We are going through tough times and this emergency has touched a lot of people including my family. Let’s stay home and take care of ourselves and our loved ones. Sending lots of love and strength . Estamos pasando tiempos dificiles y esta emergencia ha alcanzado a muchisimas personas incluida mi familia. Es momento de quedarse en casa y estar pendiente de vuestros seres queridos. Os mando un fuertísimo abrazo y espero veros muy pronto. Animo!

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

אמו של אנריקה התגרשה מאביו (הזמר חוליו איגלסיאס) בשנת 1978, אז אנריקה היה בן 3. לאחר מכן הוא עבר לגור במיאמי יחד עם אביו ונהג לבקר את אמו במדריד מדי שנה. שנתיים לאחר הגירושים, איסבל נישאה לקרלוס ויחד הם הביאו לעולם את בתם המשותפת תמרה.