כשג'סטין ביבר עלה לבמה עם חולצה שעליה מופיע פרצופו של מרילין מנסון, היינו בטוחים שמדובר במחווה מתוקה לאייקון הוותיק, אבל מסתבר שמה שבאמת פעל שם היה הראש העסקי של ביבר. מרילין שהתרגש מהאקט של זמר הפופ בן ה-23, החזיר לו בצעד זהה והעלה תמונה שלו עם חולצה של ביבר. ג'סטין כנראה חשב שזה מעין אישור לשימוש בפנים של חברו החדש מנסון, אז הוא החליט להדפיס ביולי האחרון קולקציה של חולצות כאלה ולמכור אותן בכ-200 דולר ליחידה. מרילין שלא ידע על המהלך ולא אישר את השימוש בפניו, התעמת עם ביבר וזכה להתנהגות שלא הייתה מביישת את טיילור סוויפט כשהיא במוד הנקמני שלה.

Bigger than Bieber

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson) on


מרילין סיפר בראיון: "כשנפגשנו הוא כבר לבש חולצה עם הפנים שלי בלי רשותי, ואמר לי 'אני הפכתי אותך לרלוונטי שוב', זאת הייתה טעות לומר לי את זה. הוא היה ממש חתיכת חרא", הוא המשיך לספר על הסיטואציה המביכה בין השניים, "ביבר אמר את הדברים האלה ביהירות והיה נראה שזה מדליק אותו לדבר אליי ככה בזמן שהוא מנסה לדחוף אותי. ישר אמרתי לו 'אתה צריך להירגע כי זה נראה שעומד לך מלהתווכח איתי, אוקיי? תירגע ילד'".

מרילין סיפר גם איך הפחיד את ביבר כשאמר לו שיפתיע אותו ביום שלמחרת ויגיע לאולפן ההקלטות שלו. הוא כמובן צחק, אבל מסתבר שביבר ממש חשש מהביקור, "הוא האמין לי כי היה מספיק טיפש בשביל זה". אחר כך סיפר איך הצוות של ביבר הודה שטעה עם הדפסת החולצות והציע למרילין להתחלק בכסף כפיצוי.