הפרויקט המוזיקלי המשותף של קניה ווסט וקיד קודי, "Kids See Ghosts", עלה בשבועות האחרונים על הבמות השונות. אחד האלמנטים הבולטים בהופעתם של צמד הראפרים הוא מעין מתקן גדול בצורת תיבה, שמרחף מעל הבמה וממנו שניהם מופיעים בחלק ניכר מההופעה.

View this post on Instagram

Ye X Cudi takeover #campfloggnaw  . . @kidcudi @kanyewest @campfloggnaw #kanye #kanyewest #kidcudi #campfloggnaw #kanyewestkidcudi #hiphop #kanyecampfloggnaw #la #music #kidcudicampfloggnaw #losangeles #rap #rapper #concert #kidsseeghosts #instaview #view #watch #video #mood #kimkardashian #seniorsitisen #ye #tylerthecreator

A post shared by Senior Sitisen (@seniorsitisen) on

לאחרונה מעריציה של של לורד שמו לב לפרט הזה וזיהו את הדימיון בינו לבין "הקופסה המעופפת", שהייתה חלק משמעותי ממופע הענק שלה בפסטיבל קואצ'לה בשנה שעברה ומהטור העולמי האחרון שלה, איתו הייתה אמורה להגיע לארץ. לורד החליטה להגיב לעניין עם סדרת פוסטים שהעלתה לסטורי באינסטגרם שלה, ובהם הציגה תמונות של הקופסה מהופעתם של קניה וקיד קודי.

 

באחד הפוסטים, הכוכבת בת ה-22 יצאה במסר חריף כלפי הראפרים. בין היתר, היא כתבה שם: "אני גאה בעבודה שלי וזה מחמיא לי כשהיא מעוררת השראה בקרב אמנים אחרים, במיוחד כשהם רוצים לנסות את הדברים שלי בעצמם. אבל אל תגנבו, לא מנשים ולא מאף אחד אחר, לא ב-2018 או בכלל".