של דיוויד גואטה במצדה (צילום: אולג חמלניץ)
במרחק טיסה. דיוויד גואטה | צילום: אולג חמלניץ

היבוא של דיג'ייז בינלאומיים לישראל לאורך כל השנה, ובמיוחד בחגים, באילת ובתל אביב, ובקיץ הקרוב בכנרת, מרשים ביותר. לצידו, נפתחת כעת האופציה עבור בליינים ישראלים לטוס ישירות לאיביזה, בירת המסיבות של אירופה, ולחגוג בהופעות של הדיג'ייז האהובים עליהם, כמו אביצ'י, טייסטו, סטיב איוקי, אפרוג'ק, דיוויד גואטה, ארמין ואן ביורן, דימטרי וגאס ולייק מייק, הארדוול, דד מאוס ועוד.

במהלך החודשים אוגוסט וספטמבר 2014 ייצאו לראשונה מישראל טיסות ישירות לאי הספרדי שמוכר בזכות המועדונים, החופים והאוירה המיוחדים והאיכותיים. זאת במסגרת חבילות נופש שיכללו גם שהות במלון לפי בחירה ורמת כוכבים מתוך מגוון של מלונות, וכניסה לשלוש מסיבות מתוך לוח המסיבות באי, במועגונים מובילים כמו: PACHA, DC10, USHUAIA.

מדובר בשיתוף פעולה בין מותג המוזיקה האלקטרונית המיובאת "בלו4דאנס", חברת ההפקות המתמחה בתחום "לובליאנה" של ראובן לובלין רל נדל ואיתן סלימי, וחברת התיירות השטיח המעופף. שם המותג שנבחר למיזם: PARTYJET 2014.

החבילות מוצעות במחיר שמתחיל ב 1,150 יורו. חבילת הברונזה כוללת 4 מסיבות (בינהן מסיבת חוף) ולינה במלון דירות, בחדר של חמישה. לינה במלון חמישה כוכבים בחדר טריפל יקר ומפנק תעלה 2800 יורו לאדם. המחירים כוללים הובלות מהשדה וחזרה.

מיחסי הציבור של הפרויקט נמסר: "המחירים עדיין אינם סופיים לגמרי, אבל יש טווחי מחירים, לפי בחירת הנוסע. המחירים משתנים לפי התאריכים, כשבספטמבר הם מוזלים משמעותית".

אין תמונה
באיביזה. טייסטו