רק אתמול סיפרנו לכם כאן על הקליפ החדש והמרהיב של דה וויקנד לשיר "Save Your Tears", והסערה שהוא שיצר בקרב מעריציו, שפחות מ-24 שעות מאז יציאתו בטוחים שהזמר הפופולרי החביא מסר נוסף בקליפ, שקשור, איך לא, לאקסית סלינה גומז.

בין שלל הדמויות (שרובן עוטות מסכה) בקליפ של החדש, אפשר למצוא גם כמה נשים ללא מסכות, וביממה האחרונה מעריציו הרבים של הכוכב הקנדי לא מפסיקים להגיב ביוטיוב ובטוויטר, כשהם טוענים שאחת מאותן נשים בעצם מגלמת את דמותה של סלינה.

לטענתם של אותם מעריצים, ברגע בקליפ בו דה וויקנד שר לאותה בחורה את השורה "שמרי את הדמעות שלך ליום אחר", הוא למעשה מנסה לרמוז לסלינה להתקדם עם חייה.  "הבחורה שרוקדת נראית ממש כמו סלינה. זה אפילו נשמע כאילו הוא אומר את השם שלה", הגיב אחד המעריצים ביוטיוב, ומתברר שהוא לא היחיד ששמע את השם של האקסית: "האם אני היחיד ששומע 'סלינה' ברקע?", כתב גולש נוסף.

בנוסף לתגובות כאן למעלה, אפשר למצוא גם תגובות של גולשים אחרים שהגיבו בקצת יותר דרמטיות: "SAVE YOUR TEARS זה על סלינה גומז. אני צורחת אלוהים אדירים!", כתבה מעריצה היסטרית בטוויטר והוסיפה צילום מסך של סלינה.

כאמור, לא מדובר במסר החבוי היחיד בשיר, ובאחד מהרגעים הכי חזקים בקליפ, דה וויקנד נראה כשהוא מחזיק גביע מזהב (ואז משליך אותו לעזאזל) בזמן שהוא שר את השורות: "שברתי לך את הלב כמו שמישהו שבר לי פעם/ועכשיו את לא אוהבת אותי שוב", ואנשי מגזין המוזיקה העולמי בילבורד ציינו שמעריצים רבים בטוחים שהגביע מסמל את פסל הגראמי, ושמדובר בביקורת ישירה על חברי האקדמיה. 

אז האם הקליפ החשד הוא למעשה כר פורה למסרים שדה וויקנד מנסה להעביר ומחכה לראות מי יקלוט אותם? ייתכן מאוד, כך או כך, אנחנו נהיה שם כדי לתפוס אותם.

View this post on Instagram

A post shared by Just Jared (@justjared)