שבועיים עברו מאז שטיילור סוויפט הוציאה את אלבומה השמיני, "Folklore", ומתברר שהפרויקט המפתיע של הזמרת ממשיך לשבור שיאי השמעות ומכר כבר יותר ממיליון עותקים תוך פחות משבוע. הסינגל הראשון ששוחרר מתוכו, "Cardigan", כבר הספיק לכבוש את המקום הראשון בעשרות מצעדים ברחבי העולם. 

השבוע פרסם מגזין בילבורד האמריקאי שכל 16 השירים שמופיעים באלבום נכנסו היישר אל מצעד הלהיטים הרשמי של ארצות הברית (Billboard Hot 100), ובכך הפכה טיילור לזמרת שהצליחה להכניס הכי הרבה שירים למצעד ב-70 שנות קיומו - עם 113 כניסות בסך הכל.

על הדרך סוויפט הצליחה לעקוף את השיאנית הקודמת, ניקי מינאז', שלפני מספר שבועות הגיעה ל-110 כניסות עם הלהיט האחרון שלה, "Trollz", בו היא משתפת פעולה עם הראפר טקאשי סיקסניין, שלאחרונה שוחרר ממעצר בית.

מתחת לטיילור וניקי, ניתן למצוא ברשימת הזמרות עם מספר הכניסות הגבוה ביותר במצעד האמריקאי את ארית'ה פרנקלין (73 כניסות), ביונסה (65), ריהאנה (62) ומדונה (57).

ברשימה המעורבת (שכוללת גם זמרים והרכבים מוזיקליים), ישנם שני אמנים שעדיין נמצאים מעל טיילור: דרייק (שממוקם ראשון עם 224 כניסות) וליל וויין (במקום השני עם 169 כניסות למצעד).