אין תמונה
קים, יש לך חופה לבנה? קרדישיאן וקנייה ווסט בפרומו של אמטיוי

קנייה ווסט וקים קרדשיאן, הזוג הנוצץ של השנה בעולם הפופ, מככבים בפרומו לטקס פרסי MTV אמריקה. השניים שרועים בפרומו על מיטה בחדר בבית מלון, כשלפתע נכנס הקומיקאי קווין הארט שינחה את האירוע.

הארט מציע לזוג ההמום לתאם תלבושות ונעליים וליצור שלישייה, כשהאופציות שעומדות בפניהם הן "Ye KK" (עליה הוא כבר רשם סימן רשום) או "K YE K" ואפילו "KKK", ואז הוא שואכל אותם עם יש להם "וייט הוד" - החופה-שכמייה הלבנה של אנשי הקו קלאקס קלאן הגזענים.

ה-VMA, טקס פרסי אמטיוי אמריקה, לשנת 2012 יערך ב-6 בספטמבר, יום חמישי, ב"סטייפל'ס סנטר" בלוס אנג'לס, קליפורניה. את המועמדויות מובילים השנה ריהאנה ריהאנה ודרייק. הכוכבת מועמדת השנה לחמישה פרסים, ביניהם הפרס ל"קליפ השנה" (על “We Found Love כמובן). הראפר היהודי מועמד גם הוא לחמישה פרסים ומתחרה גם הוא על "קליפ השנה" יחד עם ריהאנה עבור "Take Care".

ג'סטין ביבר מועמד לשני פרסים בלבד - קליפ השנה וקליפ הפופ על "Boyfriend". ביונסה עם 3 מועמדויות לפרסים - פרס הקליפ של זמרת על "Love On Top" ופרס הכוריאוגרפיה (המושפעת) והעריכה על "Countdown". סלינה גומז מועמדת לפרס הקליפ של זמרת על "Love You Like a Love Song".

לכל המועמדים; וכאן ניתן להצביע להם.