בויזון (צילום: Gettyimages IL, getty images)
בויזון בהופעה | צילום: Gettyimages IL, getty images

סיבוב הופעות האיחוד המדובר של להקת הבנים האירית "בויזון" מוטל בספק. זאת לאחר שחבר ההרכב קית' דאפי, אושפז בסוף השבוע אחרי שהתמוטט מיד אחרי שסיים להשתתף במרתון הלונדוני. דאפי השתתף במרוץ בן 42 הקילומטרים לצד חברו ללהקה, רונן קיטינג. אולם, בניגוד לקיטינג שכנראה שמר על כושר (וגם על קריירת סולו מצליחה) בתשע השנים שחלפו מאז פירוק "בויזון", נראה שגופו של דאפי לא עמד במשימה.

דאפי עבר ניתוח חירום בדרכי הנשימה ביום שני האחרון, ולטענת רופאיו עדיין לא ברור אם יתאושש במועד לתחילת סיבוב הופעות האיחוד של להקתו בבריטניה ואירלנד, המיועד להתחיל בחודש הבא.

בראיון טלפוני שהעניק ממיטת חוליו למגזין הבריטי "דיילי מירור" אומר דאפי: "ברור לי שאם לא הייתי עובר את הניתוח לא הייתי עומד בדרישות הפיזיות של סיבוב ההופעות. אני רק מקווה שאצליח להתאושש בזמן, אבל נצטרך לחכות ולראות". רונן קיטינג מסר בתגובה: "לא נופיע בלי קית', גם אם נצטרך לקבוע תאריכים חדשים להופעות. אני מאמין שזה יהיה בסדר. נחשוב על משהו".

אלבום הסולו האחרון של רונן קיטינג, "Songs for my mother", כבש לאחרונה את המקום הראשון במצעד מכירות האלבומים בבריטניה. כראוי לשמו, הוא כולל גרסאות כיסוי לשירים אהובים על אמו של הזמר משנות ה 50' וה 60'.