אין תמונה
מתעכב. דוהרטי

פיט דוהרטי מתקשה להשלים את הקלטות אלבום הסולו הראשון שלו בגלל שנקלע לחובות כבדים. סולן להקת Babyshambles, וחביב הצהובונים, מאז שניהל רומן סוער דוגמנית העל קייט מוס, סיפר השבוע בראיון לרשת MTV שהאלבום היה מיועד לצאת כבר בקיץ אך התעכב בגלל בעיות תקציב.

דוהרטי, חובב הסמים ודייר לעת מצוא במכוני גמילה ומאחורי הסורגים, תכנן להקליט את האלבום במימון פרטי, אחרי שחברת התקליטים שלו לא מהרה לבטוח ביכולותיו, בשל פרשיות הסמים בהן היה מעורב. ואולם, כדי להשיג מימון להמשך ההקלטות נאלץ דוהרטי להתחייב לסדרת מופעי קיץ גדולים באירופה ולנטוש את האולפן. עכשיו הוא מקווה שההכנסות מההופעות יאפשרו לו להשלים את המלאכה.

"הגובים דפקו לי הרבה בדלת בזמן האחרון", אומר דוהרטי, "נאלצתי לחזור להופיע למרות שלא תכננתי לעשות את זה השנה, רק כדי להכניס קצת כסף לבנק. מצד שני, לשיר, לכתוב ולהופיע זו העבודה שלי אז אין לי מה להתלונן. אני ממשיך עכשיו לעבוד על האלבום, אבל במקביל עובד גם על חומרים חדשים עם הלהקה". כזכור, לאחרונה פורסם כי פיט דוהרטי מתכונן לפרסם ספר אוטוביוגרפי שיכלול פרטים עסיסיים במיוחד על הרומן שניהל עם קייט מוס. עכשיו גם ברור איך, ומאיזה צורך, נולד הרעיון.