הזמר אשר בן ה-36 התארס לחברתו גרייס מיגל, שהיתה עד כה שותפה עסקית ומנהלת שלו. "הם מאושרים, אבל מנסים לשמור על שקט", הדליף מקור שמקורב לבני הזוג לעיתון האמריקני "יו אס וויקלי". השניים החלו "לצאת" יחד בשנת 2009, אחרי שאשר נפרד מאשתו לשעבר, טאמקה פוסטר.

אשר סיפר על אשתו לעתיד בראיון שהעניק באוקטובר האחרון ל"בילבורד": "יש לי שותפה ומנהלת נפלאה. היא עזרה לי לעבור כמה מהתקופות הכי קשות בקריירה שלי. היא אחת שמסוגת לתמוך ולהבין את מי שאני מכל הכיוונים. לא רק כזמר, רקדן או מופיען, אבל גם כאיש הומניטרי, כאיש עסקים וכאדם".

מג'סטין ביבר ללה-ברון ג'יימס

אשר (Usher), שנולד כאשר ריימונד הרביעי, מגדיר את עצמו כ"בדרן" ולא כ"זמר". אלבומו החדש "UR" צפוי לצאת במהלך 2015. ברזומה שלו עד כה שבעה אלבומים, מתוכם נמכרו רק בארצות הברית 24 מיליון עותקים - אלבומו "Confessions" מ-2004 הוא הנמכר ביותר בעשור בו יצא. הוא זכה בשמונה פרסי "גראמי", הופיע בסופרבול (עם הבלאק אייד פיז וסלאש), בהלווייה של מייקל ג'קסון, במחזמר "שיקאגו" בברודווי ובשתי עונות של "דה ווייס" בטלוויזיה.

אשר גם עומד לגלם את המתאגרף שוגר ריי ליאונרד בסרט הוליוודי עם רוברט דה נירו. יש לו סדרת בשמים על שמו, בעלות על חלק קטן מה"קליבלנד קבאלירס" באן.בי.איי, וחברות עם לה-ברון ג'יימס, הכדורסלן הטוב בעולם. הישג נוסף של אשר הוא הגילוי של אחד, ג'סטין ביבר. אשר היה זה שעלה על הכישרון של הילד קנדי, ונתן לו את הפוש הראשון לקריירה.

ועוד משהו מעניין, הלהיטים הכי גדולים של אשר עד היום (לפחות על פי היו טיוב), הם תמיד שיתופי פעולה עם אמנים אחרים:

Somebody To Love עם ג'סטין ביבר


Without You עם דיוויד גואטה


 DJ Got Us Fallin' in Love עם פיטבול


OMG עם וויל איי אמ


 Dirty Dancer עם אנריקה איגלסיאב וליל וויין


 New Flame עם כריס בראון וריק רוס