למרות שהיא נחשבת לאחת מזמרות הפופ האהובות שפועלות vיום בתעשיית המוזיקה, סיה הצליחה לסבך את עצמה עם שתי כוכבות גדולות אחרות, ובימים האחרונים היא נאלצת להתמודד עם מתקפה אכזרית מצד המעריצים של השתיים - ונראה שזה לא הולך להסתיים בזמן הקרוב.

לפני כשלושה ימים מעריץ של סיה העלה פוסט עם תמונה של ניקי מינאז', בו הוא ביקש מהשתיים להקליט שיר ביחד. לאותו הפוסט הגיבה סיה עם הכיתוב: "אני אוהבת אותה מאוד ולמרות שלא שיתפנו פעולה, אני אשמח לשיר איתה בכל יום". הבעיה? בתגובתה סיה תייגה את קארדי בי - מי שנחשבת למתחרה הגדולה של ניקי.

לא עבר זמן רב עד שהמעריצים של שתי הראפריות הציפו את חשבון הטוויטר של סיה בתגובות זועמות. בעוד שחלק טענו שסיה ניסתה לפגוע במכוון בכבודה של ניקי מינאז' עם התיוג של קארדי בי, אחרים מאמינים שהזמרת האוסטרלית התבלבלה בין השתיים ואפילו האשימו אותה בגזענות.

בין הפוסטים הזועמים שהועלו לאחר התקרית וכללו קריאות להחרים את סיה, אפשר למצוא משפטים כמו "סיה את צריכה להיעלם, זה ממש חמור", "תזיזי את השיער שלך סבתא, זאת לא קארדי", "איך את לא מצליחה להבדיל ביניהן?" ו"זאת בכלל ניקי מינאז', חתיכת סתומה".

בניסיון להתגונן מפני המתקפה האכזרית עליה ברשתות החברתיות, הגיבה סיה: "לגמרי לא הבנתי את הציוץ וזה גרם לכך שעשיתי מעצמי צחוק. ניקי מינאז' וקארדי בי, אני מצטערת אם שמעתן את זה. אני יכולה להיות מעריצה של שתיכן?". הפוסט המקורי והתגובה של סיה, כמובן, הוסרו תוך זמן קצר.