עם מכירות של עשרות מיליוני אלבומים ושרשרת להיטים, פיפת' הרמוני נחשבת בעיני רבים לאחת הלהקות המצליחות של העשור האחרון.

מאז הפירוק הרשמי של ההרכב ב-2018, הבנות ניסו לפרוץ כאמניות סולו עם שירים שהקליטו לבד, והיחידה שהצליחה לעשות זאת היא קמילה קביו, שכבשה את המצעדים עם להיטים כמו ״Havana” ו-״Senorita”.

אלי ברוק (הבוגרת מבין חמש חברות הלהקה) הוציאה לאור לפני מספר ימים ספר אוטוביוגרפי חדש ובו היא מספרת על האתגרים שליוו אותה במהלך הקריירה. בין היתר היא מתייחסת שם לעזיבה המפתיעה של קמילה מהלהקה ולכישלונות שאיתם התמודדה בקריירת הסולו שלה.

בראיון שהעניקה סביב הספר החדש, הזמרת בת ה-27 ציינה שהיא בחרה לחשוף דרכו את העובדה שהיא עדיין בתולה: "הכנסתי את זה לספר והסברתי על זה שם. זה היה צעד אמיץ כי זה משהו שאני גאה בו ושומרת אותו קרוב לליבי עד היום".

"אני שמחה שאני יכולה לשתף את זה עם המעריצים והקוראים שלי ולהציג בפניהם את הבחירה שעשיתי", הוסיפה ברוק, "הם יכולים לקבל את זה באיזו צורה שהם רוצים - המטרה של הספר הזה הייתה לתת ללב שלי לזרוח".

בהמשך הראיון נשאלה המזרת איך הפרט הזה עליה השפיע על חיי הדייטינג שלה, וענתה: "אני פשוט משתדלת להישאר עצמי. בסוף אני מוציאה את זה החוצה ועד היום גברים תמיד כיבדו את זה. בהרבה מאוד מהמקרים אנשים יקבלו את הדברים שאנחנו הכי חוששים לשתף עם אחרים".