לדמי לובאטו יש המון מזל שהיא בחיים, כך עולה לפחות מהטריילר הראשון ל-Demi Lovato: Dancing with the Devil ( "דמי לובאטו: לרקוד עם השטן", בתרגום חופשי), סדרת הדוקו החדשה של חייה של הזמרת הפופולרית שתעלה בחודש מרץ הקרוב ליוטיוב.

במהלך הקטע הקצר ששוחרר אתמול (רביעי), חשפה לובאטו לראשונה עד כמה הייתה קרובה לאבד את חייה בגיל צעיר. "חציתי קו שמעולם לא חציתי לפני. פשוט נשברתי", סיפרה הזמרת בת ה-28. "היו לי שלושה מקרים של שבץ והתקף לב אחד. כשאושפזתי, הרופאים אמרו שנשארו לי בין חמש לעשר דקות לחיות. יש לי כל כך הרבה מה להגיד על השנתיים שעברו מאז, אני רוצה להעמיד את הדברים על דיוקם בהקשר של מה שקרה אז. בכל פעם שאתה מדכא חלק בחיים שלך - בסוף זה יגיע למצב של הצפה".

לפי מגזין הבידור PageSix, טרם התברר איזה שילוב של סמים הוביל למנת היתר שכמעט ושלחה את לובאטו לעולם הבא, אבל לפי אתר הרכילות TMZ, מדובר ככל הנראה בשילוב בין אוקסיקודון (משכך כאבים חזק ממשפחת האופיאטים) לפנטניל.

עוד במהלך הטריילר נשאלה כוכבת הפופ האם היא פיכחת לגמרי בימים אלה - אך היא לא ענתה על השאלה בצורה חד משמעית ובמקום זאת בהתה במצלמה. במהלך הסדרה המסקרנת שמעוררת עניין רב בתעשיית המוזיקה לקחו חלק כמה מהאנשים הקרובים ביותר אל לובאטו, ביניהם הוריה וחבריה הטובים שנראים כמי שמהססים לדבר בפני המצלמה באמת על הכל ("לדבר גם עלה הרואין? זה קורה?").

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

לובאטו עצמה אגב, נראית במהלך הטריילר כשהיא שואלת: "אם אני ארצה להוציא אחר כך קטעים (מהסדרה), זה אפשרי?", ובהתחשב בכך שהסרט נעשה בשיתוף פעולה מלא איתה - אנחנו מניחים שלא נראה בסדרה משהו שהכוכבת לא תרצה שניחשף אליו.

מאז פרסומו של הטריילר נחשפו עוד כמה פרטים חדשים ומסקרנים על הסדרה, כמו העובדה שהיא תעסוק גם בשימוש התדיר בהרואין של הזמרת, ההתמודדות שלה עם מחלת הקורונה והרומן החולף והזריז - שהגיע עד לכדי אירוסים - עם מקס אנריך.

במסיבת העיתונאים הווירטואלית שערכה אתמול לובאטו היא הרחיבה על הנזק לטווח הארוך שהיא סופגת ממנת היתר, וסיפרה: "אני לא נוהגת כי יש לי נקודות מתות בראייה, ובמשך זמן רב היה לי ממש קשה לקרוא. הצלחתי לקרוא מתוך ספר רק חודשיים אחרי המקרה כי הראייה שלי הייתה כל כך מטושטשת. התמודדתי עם הרבה השלכות ואני חושבת שהן עדיין שם כדי להזכיר לי מה יכול לקרות אם אי פעם אגיע למקום החשוך הזה שוב".

דמי לובאטו: לרקוד עם השטן יעלה ב-23 במרץ ביוטיוב