בסוף השבוע האחרון קיילי ג'נר שיתפה ביוטיוב סרטון בן 16 דקות, בו היא מעניקה הצצה למשרד הראשי של חברת הקוסמטיקה המצליחה שבבעלותה. אחד הרגעים המדוברים ביותר מתוך הסרטון הוא הביקור של קיילי בחדר שמוקדש לבתה סטורמי. באותו קטע היא מעירה את התינוקת כשהיא שרה לה את המילים "Rise and Shine" ("בוקר אור", בתרגום חופשי).

קטע השירה הקצר, שמוכיח שקיילי לא ממש התברכה בכשרון מוזיקלי, הופץ ברחבי הרשת והפך בימים האחרונים למם. אמש הזמרת אריאנה גרנדה הצטרפה גם היא לתופעה ושיתפה ביצוע משלה ל"שיר" של קיילי, אותו העלתה לסטורי יחד עם הכיתוב: "קיילי ג'נר, אני יכולה לסמפל(?)". הפוסט של גרנדה גרר תגובות נרגשות מצד המעריצים של קיילי, שכתבו משפטים כמו "זה הדבר הכי חשוב שצפיתי בו השנה", "מתתי", "לרגע חשבתי שאריאנה רצינית" ו"אני לא יכול להפסיק לצחוק".


אריאנה ידועה בקרב מעריציה כאמנית שנוהגת לסמפל חומרים מגוונים בשיריה, ולכן רבים מאמינים שהיא באמת מתכוונת לסמפל בעתיד את קיילי. שניים מהלהיטים הגדולים שהוציאה בשנה האחרונה, "break up with your girlfriend, i'm bored" ו"seven rings", נושאים גם הם סימפולים מ"It Makes Me Ill" של אן-סינק ו"My Favorite Things" מתוך הקלאסיקה הקולנועית "צלילי המוסיקה".