זה אולי נראה שביונסה היא הידיעה המרכזית של היום, אבל מי שבאמת קורה איתו הרבה דברים כרגע זה בכלל דרייק. מאיפה נתחיל? אולי קודם כל באבן שנגולה מעל ליבנו - דרייק וניקי מינאז' חזרו להיות חברים. הוכחה חותכת לכך אפשר לראות בחשבון האינסטגרם של ניקי, שעמוס עכשיו בתמונות מבילוי משותף עם שלה עם חבריה ליאנג מאני וללהיט "Only" דרייק וליל וויין. שלא כמנהגה, ניקי לא הוסיפה שום כיתוב שיסביר את הסיטואציה, אבל אתם יודעים מה אומרים - תמונה שווה 1000 מילים. התמונות שותפו אחר כך גם בחשבון האינסטגרם של דרייק.

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

שובה של החברות היפה בין השניים האלו היא בדיוק מה שהיינו צריכים עכשיו. להזכירכם, השניים התרחקו בעקבות מערכת היחסים של ניקי מינאז' ומיק מיל, איתו היה לדרייק סכסוך רציני וילדותי למדי. ניקי ממש לא נהנתה מהסיטואציה ואפילו התבטאה בנושא בראיון ואמרה: "זה לא גורם לי להרגיש טוב. את אף פעם לא רוצה לבחור צדדים בין אנשים שאת אוהבת. זה מגוחך. אני פשוט רוצה שזה יגמר".

התזמון של חידוש הקשר של הראפרית ודרייק הגיוני במיוחד, כי רק בחודש שעבר ניקי הכריזה בטוויטר שהיא ומיק מיל נפרדו וכתבה "כדי לאשר, כן, אני רווקה. מתרכזבת עבודה שלי ומחכה לחלוק אותה איתכם ממש בקרוב. שתהיה לכם שנה מבורכת".

ולחדשות נוספות בעניין דרייק: הראפר הגיע עם סיבוב ההופעות הסופר מצליח שלו אתמול ללונדון, ואפילו הביא איתו אורח שווה במיוחד - הראפר טראוויס סקוט. הכל היה מגניב עד שסקוט נפל לחור באמצע הבמה, ממה ששבר את הגלובוס הענק שהיה אמור לצאת משם. דרייק משך את סקוט מתוך החור, הנזק לגלובוס כבר נעשה.

בהמשך, דרייק החליט שהוא לא הולך לתת לבעיות הטכניות האלו להרוס את ההופעה ואמר לקהל שכולם יקבלו החזר. "אני עושה את זה בחינם הערב", האו הכריז. "אני לא שם זין, אני לא שם זין. כי אתם יודעים מה? זו אהבה אמיתית כאן הערב". נשמה.  

ולידיעה האחרונה והעסיסית ביותר בנושא: חשפניות הגיעו להיבחן למועדון החשפנות הפופ-אפ שהוא מתכוון לפתוח ביוסטון, טקסס בשבוע הסופר בול. אגב, למרות הדיווחים על המועדון דרייק מתעקש שזה "זה לא שום מועדון חשפנות או שיט כזה". את המועדון המדובר הוא פותח עם איש העסקים ג'אס פרינס. השם שהשניים נתנו למועדון הוא "The Ballet" - מה שנראה כרפרנס לסלנג "Canadian ballet" שמשמעותו מועדון חשפנות. אבל מצד שני, אולי לא, כי "זה לא שום מועדון חשפנות".

מועדון חשפנות או לא, צלם של אתר TMZ הגיע למקום ביום שלישי בערב וצילם כמה מהנבחנות שעשו עבורו טוורקינג למצלמה וגם קיבלו גלידה חינם מג'אס פרינס. כשנשאל ג'אס אם דרייק אמור לחזור מסיבוב ההופעות האירופאי הנוכחי שלו עבור הפתיחה, ג'אס השיב: "זו הפתעה. אף פעם אי אפשר לדעת איתו". אנחנו מחכים לראות במה בדיוק מדובר, ואנחנו ממש מקווים שזה אכן לא מועדון חשפנות.