המתיחות בין סלינה גומז להיילי ביבר הגיעה לשיאה (לפחות בעיני המעריצים) כשג'סטין ביבר, האקס של סלינה, הציע נישואים להיילי חודשים ספורים לאחר שנפרד מגומז. שנה אחרי שג'סטין והיילי נישאו זה לזו באופן רשמי, סלינה שברה שתיקה ממושכת ושחררה את סינגל הקאמבק שלה, "Lose You To Love Me", בו היא מספרת על ההתמודדות עם המשבר הזוגי וההתקדמות של האקס המיתולוגי הלאה.

בראיון שהעניקה לאחרונה למגזין ווג לכבוד חג הכריסמס, היילי התייחסה למתקפה הבלתי פוסקת עליה ברשת, שלרוב נעשית על ידי מעריצים של סלינה. בנוסף, היא סיפרה על הניסיון של הגולשים והתקשורת להציג יריבות בין כוכבות בתעשייה. הדוגמנית אמרה: "אני חושבת שרשתות חברתיות הן חממה לאווירה רעילה. אנשים מייצרים דרמות שקריות בין נשים ומנסים להפנות אותן זו נגד זו ולבנות מציאות רעילה".

View this post on Instagram

thankful for the love of my life

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

"אני חושבת שמשהו צריך להשתנות, שזה צריך להיפסק", היילי המשיכה, "אנחנו חייבים עוד אנשים שישתפו פעולה ויגידו לאחרים: 'בואו נחסל את השיח הזה, בואו נהרוג את הדרמה המזויפת, בואו נמחק את כל הדברים האלה ונתקדם הלאה'". למרות שלא נקטה בשמה של גומז, רבים מקשרים את דבריה של היילי ליחסים המורכבים שלה עם הזמרת.