ב-15 השנים שעברו מאז הזכייה שלה ב"אמריקן איידול", קארי אנדרווד מכרה עשרות מיליוני אלבומים ברחבי העולם והפכה לאחת זמרות הקאנטרי המצליחות בכל הזמנים. בנוסף, בשנים האחרונות היא חשפה בפני התקשורת את הקשיים שליוו אותה בתחילת דרכה ואת הלחץ הרב שהופעל עליה מצד מנהליה ומעריציה.

בראיון מיוחד שהעניקה לאחרונה למגזין Women’s Health, אנדרווד סיפרה שעוד בהופעותיה הראשונות בתכנית הריאליטי הפופולרית היא נאלצה להתמודד עם תגובות פוגעניות שעסקו במבנה גופה, ואותן הערות גרמו לה להיכנס למשטר תזונה אינטנסיבי שבהמשך הוביל גם להפרעות אכילה.

במהלך הראיון חשפה אנדרווד כי הדיאטה שבנתה לעצמה איפשרה לה לצרוך עד 800 קלוריות ביום, ולצד הירידה במשקל, היא סבלה מתחושת עייפות וכאבים בגופה שבין היתר פגעו בתפקודה על הבמה.

View this post on Instagram

One of the big takeaways of Carrie’s new book FIND YOUR PATH is that the deck is stacked in your favor! There is no one way to be fit, no one diet to follow, no one place to exercise. The Fit52 philosophy is a year-round common-sense approach to health and fitness that involves doing your best most of the time during every week, 52 weeks of the year. -TeamCU #FindYourPath

A post shared by Carrie Underwood (@carrieunderwood) on

"ההייטרים שקראו לי 'שמנה' הפכו למוטיבציה שלי", קארי סיפרה, "לא הייתי צריכה להתייחס למה שאנשים חשבו עליי. הייתי מצוברחת ונהגתי לרכוש בגדים שהיו גדולים עליי".

בהמשך הראיון אנדרווד הסבירה שלאחר שנים של ניסיונות היא הצליחה למצוא את התזונה שמתאימה לה, ובנוסף היא שילבה בחייה גם שגרת אימונים, עליה היא שומרת עד היום.