אין תמונה
מעריץ מטורף 2. אמינם

"Relapse", אלבומו החדש של הראפר אמינם, המיועד לצאת בתחילת 2009, אחרי פסק זמן של קרוב לחמש שנים, יכלול גרסת המשך ללהיט הענק "Stan". כך חושף בראיון המפיק המוזיקלי סוויז ביטס שעבד עם אמינם על חמישה שירים באלבום.

"Stan" המקורי היה, כזכור, אחד מלהיטיו הגדולים של אמינם. הוא גולל את סיפורו של מעריץ מטורף, הרוצח את חברתו ההרה אחרי שהראפר מסרב לענות למכתביו ההופכים אגרסיביים יותר ויותר. הפזמון בשיר כלל סמפול מתוך "Thank you" של הזמרת דיידו, אז יוצרת אלמונית שבעקבות הצלחת "Stan" הפכה בעצמה למכונת להיטים מוכרת מיליונים.

סוויז ביטס סרב לחשוף מהו הסיפור מאחורי השיר החדש, שהוקלט תחת השם "Stan2" וטרם נבחר לו שם סופי, אך לטענתו: "מדובר בשיר גאוני, מוצלח יותר מקודמו".

בהתייחסות לשירי "Relapse" הנוספים, בהפקתם שותף גם חברו הוותיק של אמינם, ד"ר דרה, מספר ביטס: "מדובר בצליל שונה ובגישה שונה. אמינם חד וברור מאי פעם, אבל אי אפשר לטעות בסגנון האופייני שלו. זהו אותו אמינם שאהבנו והתגעגענו אליו, אמינם שחסר לנו, בעיקר במצב הנוכחי של תעשיית המוזיקה".

מאז שנת 2005, אז הוציא אוסף להיטים, מיעט אמינם להופיע בפומבי ונמנע באדיקות מראיונות לתקשורת. פרט לכמה הצעות (להן סרב) לככב בסרטי קולנוע, וגל שמועות על עלייה דרסטית במשקלו ואשפוז קצר בעקבות כאבים בחזה, נעלם הראפר לחלוטין. לפני כחודש התבררו הרמיזות על חזרתו המבורכת ואלבומו המתקרב בהפקת ד"ר דרה כנכונות.