קרלה ברוני מנגנת על גיטרה (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
Carla said | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL

אחד משיתופי הפעולה התמוהים של השנה עומד ככל הנראה בפני מימוש. לני קרביץ יהיה מעורב ככותב ומפיק בהקלטות אלבומה הבא של קרלה ברוני, הגברת הראשונה של צרפת, דוגמנית-העל שהפכה זמרת ואייקון תרבותי עולמי.

ברוני, כידוע, לא וויתרה על הקריירה המוזיקלית שלה מאז הפכה לגברת הראשונה. אחרי שהוציאה בשנה שעברה אלבום שהפך להצלחה בצרפת, היא מתחילה לעבוד על האלבום הבא ובתור ממליץ מגייסת, איך לא, את בעלה, נשיא צרפת ניקולא סרקוזי. על פי ידיעה המתפרסמת בעיתון הבריטי "דיילי סטאר" קיבל קרביץ לאחרונה מסר אישי מנשיא צרפת, בו הוא מהלל ומשבח את יצירתו ומציע לו להיות מעורב בהקלטות אלבומה החדש של רעייתו. קרביץ, על פי מקורב לו המצוטט בידיעה, הביע מיד הסכמה נלהבת.

"לני וקרלה הכירו כבר לפני שנים, עוד בתקופה בה דיגמנה במשרה מלאה", טוען אותו מקורב, "ניקולה סרקוזי כתב שהוא וקרלה מעריצים את שיריו, ואפילו ציין אילו שירים הם אוהבים במיוחד, וזה החמיא מאד ללני. אפשר לומר שהוא קפץ על המציאה".

זו לא תהיה הפעם הראשונה בה קרביץ מושיט יד מסייעת לזמרת צרפתייה. לפני כעשור כתב והפיק אלבום שלם למי שאף הייתה זוגתו לתקופה קצרה, השחקנית-זמרת ונסה פאראדי, מתוכו הפך השיר "Be my baby " ללהיט ענק. אבל אז פגשה פאראדי את ג'וני דפ ומאז היא מעדיפה להתמסר לחיי משפחה שלווים ורק מדי פעם לצלם סרט.